Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez igaz lenne a mai állapotokk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz lenne a mai állapotokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömmel beszélgettem aki 26 éves már,neki van egy komoly barátnője nemtom hány éve.

Mondta hogy a 15-16-17 körüli csajoktól ne várjak komoly kapcsolatot.

Csak hazudják hogy szerelmesek.

Mivel ők se a komoly kapcsolatot keresik csak azt mondják.

Elgondolkodtató amit mondott.

Végülis az exem 4 hónapon keresztül nagyon jól eljátszotta hogy szeret. Szóval bármi lehetséges.

Ti mit gondoltok erről?



2016. márc. 20. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt h a sajat korosztalyodban kotorasz a tobbi sráccal egyutt es elobb utóbb a vilag vissza fordul normálissá ahol tini a tinivel vannes nem plusz 25os csalad apával...

16F

2016. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok
2016. márc. 20. 20:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Van olyan lány aki jól el tudja játszani hogy szeret de van olyan aki szeret de ezt nem mutatja ki. És van olyan aki tényleg szeret aki azt akarja hogy te legyél a főnök, aki tényleg nem csak színleli, de arról ismered fel az igazit hogy ha nagyon rosszat tettél vele szemben akkor is elfogadja a bocsánat kérésed, aki nem olyan féltékeny hogy ha jön egy üzeneted akkor már azonnal kérdezi hogy ez melyik csaj volt, aki bármit megtesz csak jobb kedved legyen, aki nem könnyen haragszik meg rád..
2016. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért szerintem bőven vannak még olyan lányok(szerencsére) akik tényleg őszintén tudnak szeretni:)

Lehet, rossz helyen keresed, nálunk több ilyen is van, legalábbis én ilyen vagyok, meg a barátnőim is:)

De amúgy igazad van, manapság minden 3.(lehet 2.:() csaj ilyen...

2016. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!