Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Arra vár, hogy megszólítsam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra vár, hogy megszólítsam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már ismerek személyesen. Annyi, hogy nagyon sokat szoktunk szemezni, és talán az is számít, hogy felköszöntött névnapomon is. Még én magam se tudtam, hogy aznap van. :D De ezen kívül nem nagyon szoktunk beszélni, illetve nem vettem észre más jelet ami az érdeklődésére utalna. Nem nagyon tudom, hogy ez jelent-e bármit is, de lehetséges, hogy szeretne tőlem valamit? 16/f

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. márc. 22. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem arravár! Kezdj el vele beszélgetni. Először -mielőtt beszélnétek- ha megy szembe veled mosolyogj rá, egy idő után pedig köszönj neki. Aztán vmikor szólitsd le! Hány éves?



(14f)

2016. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mosolyogj rá sokat, aztán ha ezt viszonozza akkor mindenképp szólítsd meg! Nem veszítessz semmit. Lehet, hogy csak félénk a lány c: Ami meg a névnapos dolgot illeti, mindenképp van jelentősége, de ne gondolj túl sokat (értsd, nem egyenlő egy szerelmi vallomással:D). De alényeg, szólítsd meg és ami fontos MOSOLYOGJ :) Az mindig jó pont :) (16 éves lány voltam, remélem tudtam segíteni :D)
2016. márc. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!