Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti minek nevezitek azt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti minek nevezitek azt az érzést, amikor nem tudod eldönteni, hogy tetszik egy fiú vagy nem?

Figyelt kérdés
És az baj, ha nincs pasim 12évesen?
2016. márc. 23. 10:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszket a peckem.
2016. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bizonytalanságnak
2016. márc. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
12 éves vagy? azt sem erdemled meg hogy valaszoljunk akerdesre...menj vissza legozni
2016. márc. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Etnevel009 ***** válasza:
1 kérdés:A te keresztneved nem kornélia? 1 válasz:Pech :D Az nehéz ügy.Ennél csak egy dolgot tudsz csinálni:Várni.Jönni fog magától.
2016. márc. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pasi 12 évesen? o.O

Basszus Nekem 15,5 évesen még nem volt eddig senkim.

Egyébként én bizonytalanságnak nevezném, mint az előző válaszoló ezt az érzetet, de ha ilyen van pár napon belül tudok választ adni arra a kérdésre, hogy "Tetszik Nekem XY?".

2016. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Plantron válasza:

Én nem ismerem ezt az érzést.

Béla, 15

2023. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!