Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezik, hogy nem tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik, hogy nem tudom eldönteni valakiről, hogy tetszik-e vagy sem?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú,aki kb. 1 éve nem közömbös számomra,viszont egy darabig mindig úgy odavagyok érte,aztán mond vagy tesz valami olyat,ami után teljesen kiábrándulok belőle. És megint visszatér az,hogy "szerelmes" vagyok belé. Nem tudom mit tegyek,már kezdek megőrülni miatta...

2015. okt. 7. 17:29
 1/5 anonim válasza:
Hasonlóan .. ha lesz erre megoldás légyszi szólj
2015. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem letezik..a tetsziket arra mondjuk(legalabbis zserintem) ha vki kulsoleg bejon..es ha ranezel tudni fogod h tetszik amit latsz vagy sem :)szerintem eltudod te is doneni
2015. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából ez a kérdés nem a külsejére akart irányulni,mert szerintem elég helyes,hanem a belső tulajdonságai alapján nem tudom eldönteni mit érzek. Bár valószínűleg,ha nem vagyok 100% biztos benne,hogy tetszik akkor mégsem illik hozzám.
2015. okt. 7. 23:25
 4/5 anonim válasza:
Hasonló a helyzetem. :(
2015. okt. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nálam is ez a helyzet
2015. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!