Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mért vagyok ennyire féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért vagyok ennyire féltékeny ha tudom hogy nagyon szeret? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok a barátom is 14. 10 hónapja vagyunk együtt és nagyon szeretem.De van egy lány akit születése óta ismer és nagyon jóban vannak. A csaj süt neki sütit,cipelteti a barátommal a cuccát. Ez így mind oké lenne ha a barátom nem említette volna amikor ketten sétáltunk hogy mennyire szeret azzal a csajjal lenni és hogy milyen vicces,úgy éreztem hogy én nem vagyok neki olyan jó. Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatukat de zavar és fáj. Mit tanácsoltok? (értelmes válaszokat kérek,aki nem szeretne segiteni az ne írjon)
2016. márc. 23. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen beszéld meg vele

13/l

2016. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó lenne de ahogy mondtam nem akarom tönkre tenni ezt a barátságot és ha szólnék neki akkor nem beszélne azzal a csajjal
2016. márc. 23. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz vele erröl beszélni akkor most mit vársz?

Ne legyél akkor féltékeny és kész.

2016. márc. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!