Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok csinálni, ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok csinálni, ha a barátom mindíg azzal a lánnyal szekál akire féltékeny vagyok? (régebbi barátja, aztán azt mondja;ez csak vicc volt és szeret. )

Figyelt kérdés

2015. jún. 17. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Akarja látni, hogy mennyire vagy féltékeny és hogy ezáltal szereted-e.Szerintem ne érdekeljen téged.
2015. jún. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Hagyd ott. Ha semmibe veszi a te èrzelmeidet, akkor nem is szeret igazàn. Lesz majd olyan, akinek te leszel a fontosabb mindennèl.
2015. jún. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de ilyenkor annyira látszik, hogy szomorú leszek. Na de akkor nem törödök vele :).
2015. jún. 17. 23:12
 4/11 anonim válasza:
100%
Első, ez nagyon ostoba tanács volt ne haragudj. Szerintem ülj le a barátoddal és beszéld meg vele, hogy ez neked mennyire rosszul esik. Ha továbbra is csinálja akkor bocs, de tényleg nem tisztel egy pindurkát sem és nem hiszem, hogy nagyon szeretne.
2015. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Vagy amit 4 mond, vagy legközelebb üvöltsd le a fejét.
2015. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
35%

Esélyes, hogy te meg az exét szekálod, és erre rájött, gondolta egy kicsit az orrod alá pirit.

Nem árt ha ezen egy kicsit elgondolkozol:D

2015. jún. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Missi_Key válasza:

hogyan szekál vele?


én a helyedben megmondanám neki, hogy ha ő tetszik neki akkor járjon inkább vele.

2015. jún. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk általában én szekálom az exével a barátomat...:D Vagy ha ő teszi, pontosan tudom, hogy csak viccel, mert engem szeret, úgyhogy nem hiszem, hogy ez olyan probléma lenne, amiért már rögtön lelketlen bunkónak kell beállítani a srácot.


Viszont a te eseted más, hiszen téged zavar az a lány, úgyhogy ezt mondd is meg a barátodnak. Mondd meg, hogy ez tényleg nem hiszti, szereted, csak elbizonytalanít, amikor ezzel szekál, és legyen szíves ne tegye, találjon inkább mást..;)

2015. jún. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mármint félre ne értsd, úgy értettem a mást, hogy más "szekálnivalót", ha mindenáron azt szeretne. Például egy olyan lányt, akár a múltjából ugyanígy, akire nem vagy féltékeny, mert magabiztosan tudod, hogy jobb vagy nála, mivel Téged választott a barátod..:)
2015. jún. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a francba a 2. ilyen után, hogy a jó édes anyját tesztelgesse ilyen hülyeséggel. Először még megkérném normálisn, elvégre felnőtt emberek vagyunk és csak meg lehet érteni, ha valami a másiak tényleg azavarja, azzal ugyan ne idegeljük már ki. De akinek állandóan iylen 2tesztekre" van szüksége, azt biztos nem viselném el sokáig.
2015. jún. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!