Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan írjak rá rgy lányra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá rgy lányra aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány a sulimban aki bejön nekem és érzem, hogy én is neki. Minél hamarabb írni szeretnék neki, nehogy azt gondolja, hogy nem vettem a lapot. Kérlek ne gyertek azzal, hogy: ne írj neki, hanem inkább beszélj vele, meg, hogy nem nehéz csak írd neki, hogy szia. Én is tudom, hogy gáz, nem voltam még ilyen ötlettelen. De nem erre van most szükségem, mivel épp eléggé kivagyok amiatt, hogy nem tudom elkezdeni a beszélgetést. Egyszerűen most valahogy nem megy...lehet azért mert nagyon tetszik nekem. Nem tudom. Tudnátok írni olyan válaszokat amik tényleg kisegitenének? Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 24. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Eeees... Ha nem úgy kezded h szia, mert ugye azt nehéz... Hanem olyan matrica v mi az, olyannal köszönsz neki?
2016. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zedricht ***** válasza:

Nehogy matricát küldj neki :D

Szerintem jó az a szia, végülis először köszönnöd kell, a tobbi meg vagy jön magától vagy nem :/

2016. márc. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bátran írj rá! Természetesen először köszönnj a sziát nehogy lehagyd :D kérdezd meg tőle mik a tervei a szünetre,beszélgessetek valamiről ne legyen az a tipiku szia mizu beszélgetés.. Én is hasonló helyzetben vagyok és hidd el örülnék ha az a fiú rám írna szóval szerintem az a lány is örülni fog neki :) sok sikert! Bátorság!
2016. márc. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tényleg bátorság! egyszer élünk ne szalaszd el a lehetőséget ezeket a pillanatokat meg kell fogni!!! Nagyon remélem már ráírtál, én is hasonló helyzetben voltam és később vállon fogod veregetni magad "de jó hogy ráírtam, megérte"
2016. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Szia, remélem nem zavarok. Mi újság. Mik a terveid a szünetre? :)"
2016. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!