Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjek én indítani felé?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek én indítani felé?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akivel már lassan fél éve ismerjük egymást,mindketten szerelmesek vagyunk.

De nem vagyunk együtt,sőt eddig 3 x találkoztunk (nem rég kezdtünk el)

Irtóra szerelmes vagyok belé,de még nem volt csók..

Nem tudom,hogy fél e,mindig azon gondolkozom,hogy ha Ő nem akkor majd én,de ,hogy tudnék rá utalni? Vagy,hogy csináljam?

Nem vagyok már kis tinédzser,hogy ne tudjam,de egyszerűen nem tudom,hogy indítsak felé,ha már ő nem mer.Sőt azt sem,tudom,hogy mondjam el neki,hogy jöjjünk össze,mert nem kéne húzni már..



2016. márc. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem félősebb fajta,szóval nyugodtan léphetsz te is felé. Bár gondolom neked is jobban esne ha a fiú lépne,de ha szeretitek egymást akor te is léphetsz :)

17/L

2016. márc. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha leültök ülj hozzá nagyon közel, ha álltok akkor pedig áll hozzá jó közel. Ha elköszöntök nézz a szemébe és érzékeltesd vele, hogy vársz még valamire. :)

Amúgy nyugodtan kezdeményezz.

2016. márc. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kornél bácsi válasza:

Ez nagyon rafkós amit a kettes írt! :D


Nekem is volt még fiatalabb koromban ilyen helyzet.. én is nagyon bírtam a csajt meg később kiderült, hogy ő is oda volt értem (de persze ekkor már késő volt :D)

Nem a lovagkor, igenis a lánynak is lépnie kell vagy várod azt hogy valami legyen vagy teszel azért, hogy valami legyen.


"Aki próbálkozik, az veszíthet. Aki nem próbálkozik, az már vesztett is."

2016. márc. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Nem vagyok félős csak egyszerűen azért picit tartottam,hogy visszautasít.

De próba,szerencse!Lesz ami lesz! :D :)

2016. márc. 26. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló helyzetem, csak én fiú vagyok.

Első találkozás volt, de előtte már heteket beszéltünk végig, csak messze voltunk egymástól, de nem is ez a lényeg.

Beszélgettünk kb másfél órát, és valahogy éreztette velem, amikor a szemembe nézett, hogy na most!


Próbáld meg rávenni, csak elgondolkodott már ő is rajta, hogy mit kéne tenni, de ha besegítesz neki egy kósza pillantással, akkor érteni fogja a dolgot :) 17/F

2016. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!