Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Személy szállításos vállalkozá...

Személy szállításos vállalkozást szeretnék indítani bele merjek kezdeni?

Figyelt kérdés
Egy 9 személyes kis buszra gondoltam hogy olyat veszek személy szállításra csak nem tudom hogy megérné-e belekezdenem mekkora tőke kell hozzá nem az lenne a cél hogy mindjárt szét keressem magamat csak hogy megéljek belőle és legyen egy kis plusz is mellé nem tudom milyen vállalkozás formát lenne érdemes csinálni?

2015. máj. 26. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
57%
Ha egy üzleti tervet nem tudsz összerakni, megtervezni, hogy milyen költségeid lehetnek és mennyiért érné meg ezt csinálni, felejtsd is el inkább.
2015. máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ja - előzőnek.. :D

Hova szállítanád az embereket? A sarki zöldségesbe, vagy külföldre?

2015. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam már hogy hova hordanám az embereket, csoportokat pl. Szabadkára a piacra vagy horgászokat különböző tavakhoz
2015. máj. 27. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:

én is ilyen voltam, de feketén csináltam. aztán beraktak a kocsiba cigit, lebuktam, elvették a kocsit, fél év felfüggesztett, 3 évig tárgyalták 4 milla bírság, amit nem fizettem be


most kint dolgozok kukásautón és várom az elévülést, persze akkor se jövök vissza ha elévül


utólag megérte

2015. máj. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
most a bevándorlók nyugat felé szállításával sok pénzt lehet keresni
2015. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!