Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne esély rá?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne esély rá?

Figyelt kérdés
17 éves leszek májusban. Régóta tetszik egy 23 éves srác. Közös barátok által ismertem meg még a nyáron. Azóta elég sűrűn találkozunk, mert kialakult egy baráti társaság, aminek ő is és én is tagja vagyok. Nem rég megcsókolt. Nem olyan rámenősen, inkább finoman, kedvesen...De azóta semmi. Miért csinálta? Van esély arra, hogy legyen valami közöttünk? Szerintetek túl nagy a korkülönbség?

2016. márc. 26. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez a 7 év különbség nagy..... De a korosztályod nem riad meg a 30 éves paliktól sem, mert nekik a szerelem kortalan. Szóval rajtad sem lepődök meg.
2016. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem van rá esély , és nem túl nagy, de nem tudom, milyen sűrűn találkoztok, szerintem keresd a társaságát, de ne túl rámenősen, hogy levegőhöz se jusson, hanem úgy időnként barátságosan közelíts felé, és hogyha érdeklődést mutat, viszonozza feléd, akkor örülhetsz:) Tehát hogyha látod, hogy örül neked, amikor találkoztok, és nem csak jófejségből nem mondta le, hanem tényleg szívesen találkozott veled, és nem kötötte ki, hogy szimpla barátságnál nem lesz több köztetek.
2016. márc. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*de szerintem még a szimpla barátság is jó dolog :)
2016. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 26. 19:57
 5/6 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Ha megcsókolt,az igazán jó jel,bejöhetsz neki,csak lehet,hogy ő is elgondolkozott a korkülönbség dolgon.De szerintem még van esélyed nála simán.

15/L

2016. márc. 27. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze,hogy van esélyed! :) semmi sem véletlen és a szerelemben nincsen szabály. A másik,hogy nekem is az érettebb pasik jönnek be,a mai srácok az állatkertbe valók,az egyik páva a másik ez meg az. Sajnos ez van :) de hajrá 15/L
2016. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!