Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdeményezzek, van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdeményezzek, van egyáltalán esélyem?

Figyelt kérdés

15 èves vagyok és van egy nagyon szép,okos,kedves lány az osztályomban.

Én elég kövér vagyok,nem vagyok valami sportos.

Szoktunk beszélgetni néha stb

Szerintetek hogy kezdemènyezzek felé?:)



2016. márc. 10. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Easy, odamenelsz hozzája és elhívod valahova.
2016. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igaza van a kollégának. Hívd elsétálni suli után, ha süt a nap. Ha Te is egy kedves srác vagy és ő tényleg kedves, akkor nem fogja visszautasítani.

Sok sikert. Ha tudok segíteni, írj privit.

2016. márc. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A "házi nyúlra nem lövünk" szabály nem véletlenül van. Tapasztalatból mondom, hogy nem feltétlenül jo dolog osztalytarssal kezdeni. Nagyon jó is kisüthet belőle, de nagyon rossz is. Gondolj bele még x évig együtt fogjátok tölteni a mindennapjaitokat. A legjobb barátom és a legjobb barátnőm összejöttek és miután szakítottak nemcsak a saját baratsagukat tettek tönkre, de a 3unk kapcsolata is megromlott.
2016. márc. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!