Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lany de nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lany de nemtudom hogy erdemes-e rairni. Kerhetnek oszinte velemenyeket?

Figyelt kérdés
Szoval egy hete elmentunk egy nyaralasra a csaladommal es jottek a gyerekkori barataink is (evek ota nem talalkoztam veluk), es hat az egyik lany elegge bomba no lett :D. Teljesen jol kijottunk egymassal, jokat beszelgettunk es szerintem o is elvezte a tarsasagomat. A baj az hogy 2 evvel idosebb nalam... Teny hogy magasabb vagyok nala es idosebbnek nezek ki mint amennyi vagyok de altalaban a lanyok az idosebb fiukra buknak. Bejeloltem instan,facen, kb mindenhol es vissza is jelolt, de nem merek rairni. Attol is felek hogy ha visszautasit akkor kinos lenne ujra talalkozni ilyen esemenyeken nem ? Kerlek segitsetek es elfogadok barmilyen tanacsot.

2016. márc. 26. 15:35
 1/5 cyrano válasza:
100%
szerintem nyugottan írj rá nem veszíthetsz semmit vele maximum beszéltek egy jót
2016. márc. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
No pain, no gain - ahogy az angol mondja. Vagyis energiabefektetés és kockáztatás nélkül nincs nyereség.
2016. márc. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fiú vagy, nem?

Mutasd meg, hajrá!

2016. márc. 27. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne viccelj. Rengeteg ismerősöm van ahol a fiú 1-2 évvel fiatalabb, megis nagyon jol megvannak. :) ha élőben jol elbeszélgettek, akkor itt is ugyan igy menni fog, nem fogja azt csinalni,hohy nem ir vissza, vag akármi :) ne legyél kisfiú, irj ra! Mit veszíthetsz? Semmit! ;) hajrá!
2016. márc. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem írj rá!Valószínűleg örülni fog ha jól el beszélgetettek szóval írj rá!
2016. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!