Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Belém szeretett! Hogy kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett! Hogy kéne bebizonyítania hogy tényleg szeret?

Figyelt kérdés

18F

Ő 16L

Sportos csaj(kézilabdázik),népszerűbb az átlagnál,150-200 lajk Facebookon,900 ismerős,és koleszos,van pár ribi barátnője akihez már volt szerencsém,és valahogy ő is ribigyanús.

Na szóval megismertem a csajt,eddig rendben van vele minden, jól elvagyunk de én aggódok.

Exemmel is úgy volt hogy megismertem teljesen normális lányként,aztán kiderült hogy egy ******** nagy r**banc.

Na de ezt a csajt haverként ismertem meg,nem hajtottam rá,tetszik meg minden de nem kéne úgy mert vannak rossz tapasztalataim.

Egyik nap elmondta hogy belém szeretett,visszautasítottam és elmondtam neki a rossz tapasztalataimat de ő győzködött hogy ő nem olyan és tényleg szeret.

De nálam a szavak nem érnek semmit.

De be akarja bizonyítani hogy én kellek neki.

Elég furcsa hogy egy csaj küzd egy pasiért de itt az összetört szívű én vagyok (az exem tett tönkre lelkileg).



2016. márc. 27. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor beszélgessetek, randizgassatok stb. pár hét után ki fog derülni, hogy milyen ember
2016. márc. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
az hogy érzelmes fiu vagy az egy dolog en is az vagyok de az nem egyenlő azzal hogy puhapocsu legyél... légy te a férfi... az se tetszene ha az ágyban is ő jatszana a férfit nemde?
2016. márc. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Öhm...most ez hogy jött ide?!
2016. márc. 28. 00:47
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Ember a kézis lányok jó nagy krvák ezt hidd el.

Hiába bizonygatja hogy nem az, azért leszívott pár kukeszt hobbiból elhiheted.

Amit az én szép kis iskolámban látok attól gyakorlatilag hánynom kell.

Győrbe jársz suliba?

2016. márc. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem többek között azt is számon lehet tartani, hogy nem tudhatod előre, hogy mi fog történni.

Tehát a bizonygatás kb. annyira abszurdnak tűnik, hogy egyszerűen csak merülhet ki, hogy találkozgattok, és közel engeditek egymást, amennyire sikerül, a kapcsolat eldönti önmagát. Azonkívül mégis mit várnál tőle?

Mert pl. azt sem várhatod, sem tőle, sem magadtól, hogy a jövőbe lássatok. Ezért egyszerűen nem kell ígérgetni, mert ezeknek az ígérgetéseknek semmilyen szerepe nincs a kapcsolatban. És ezzel nem azt mondom, hogy "mindenki megbízhatatlan", hanem csak azt, hogy a szavak csak szavak. A kapcsolat elején előítéletesen megnyilvánult helyzeteknek sem kell nagy jelentőséget tulajdonítani, egyszerűen csak nyíltan elfogadjátok egymást, hogy meglássátok mi lesz, ha akartok valamit. Ne haragudj, de ha téged faggatni valaki arról, hogy "mi a jövő", és ígérgetésekre kényszerítene, szerintem te is kínosan éreznéd magad ettől, mert ez erőltetett menet.

Lehet, hogy nem a legártatlanabb csaj, szentfüzérrel, de lehet, hogy csak azért mondta, hogy "szeret", mert ő is szeretne valamilyen komoly kapcsolatot, megunta a játszadozást, és látott benned valamit, amit tudna szeretni, de ettől függetlenül ha nem ismer eléggé téged, és te sem ismered őt, akkor ezek a szavak nem sokat jelentenek, hiába is értelmezik.

Pl. kézenfekvőbb kérdés, hogy tulajdonképpen mit szeret rajtad? nem biztos, hogy mindent, ha nem ismer.

2016. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
abban merülhet ki*
2016. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ribikkel csak az a bajom hogy átb*sznak és megcsalnak
2016. márc. 28. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:

A jellemétől függetlenül lehet, hogy komolyan gondolja azt a részt, hogy "érez valamit":)) akármit csinálsz, ne bízz benne elhamarkodottan, senkiben sem kell ilyen téren elszállni.

Én foglalkoznék a csajjal, de attól még nem szállnék el, nem várnék sokat, előbb a teljes valójában ismerjem meg. Ez MINDEN embernél így kell legyen, nem csak a r-bancoknál.


Egy teljesen visszafogott, rendes lány is ugyanúgy tud elbizonytalanodni veled kapcsolatban és elhagyni.


Konkrétan mitől ribigyanús?

Én már bíztam meg úgy valakiben, hogy a Facebook-on úgy tűnt nem népszerű, és mintha kevesen tapadnának rá. El bíztam magam, hogy nem lehet más neki, mégis csalódtam idővel.

2016. márc. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A "ribis" lányok általában megtalálják egymást, szóval hát hogyha ővelük van, akkor nincsen szerintem mással meg másfajtákkal, mert hát úgy vannak vele, hogy ők a királynők, meg különbek, meg vihorásznak, hangoskodnak, szerintem aki ilyen klikkbe tartozik, hát végülis nekem is gyanús lenne, de hát figyi, szerintem adsz neki egy esélyt olyan módon, hogy jó mélyen belenézel a szemébe, és megpróbálod őt megfejteni, és hogyha a szemében azt látod, hogy tényleg szeret meg aranyos lány, akkor zsír. Amúgy hogyha valaki ribis, szerintem azt a beszédstílusából is le lehet szűrni. Meg ahogy ránézel, és mi sugárzik le róla, hogy mi van a kisugárzásában, mi az, amit áraszt magából, mi az, amilyen ő.
2016. márc. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!