Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek Ha van egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek Ha van egy lány aki szeretett de én csak szivattam aztán beleszerettem?

Figyelt kérdés
van egy lány akit szeretek, de ő már nem mert mindig csak elöktem magamtol de időközben már beleszerettem és ö már hozzám se szol, letilt FB-on.
2015. dec. 23. 05:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz ügy. Mond meg neki h most már tudja milyen érzés és hogy sajnálod. Még ha nem is beszél már veled többet mond meg neki milyen amikor a szerelmed eltaszít magától. Csak te ezt egy kicsit máshogy éled meg.
2015. dec. 23. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet h nem szeret beléd újra de leglább tudni fogja az igazat. Tudni fogja h van aki szereti. Aki csalódott magában h amikor megkaphatta volna eltaszítottad. Gondolj bele neki sem tul konnyu. Várj ra.
2015. dec. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy elkéstél. Ugye ne mgondolod ,hogy bunkó voltál, és utána tárt karokkal vár, mert neked meg msot kell? Ő nem egy tárgy, és afentiek alapján Te tlejesen hidegen hagyod, sőt, utál. Mit tegyél? Máskor ne legyel tetű.
2015. dec. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így jártál bunkócska.
2015. dec. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit akarsz tőle. Teljesen jogosan tilt le. Becsaptad, belerúgtál lelkileg miközben míg ő szeretett csak szivattad és a háta mögött kinevetted. Hagyd békén!
2015. dec. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyi ha szerencsed van akkor a csaj meg mindig szeret csak mar nem akarta h ujra elutasitsd. Ha van alkalmadra h talalkozz vele akkor dumalj vele de ne rokton azza kezdj h csa cica megis megtetszettel jarunk? Hanem baratkozzal ujra ossze vele engeszteld ki es ha ugy erzed h javultak a helyzetek akkor utana probald meg de ne remenykedj nagyon... hajra
2015. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nos....


Hát...., szerintem hagyd békén. Legyél más lányokkal, próbálj kiszeretni belőle. Annyi szép lány van az életben....

De ne is próbálkozz,ezt elbuktad. De ezért mondják, hogy MINDEN EMBER, A SAJÁT HIBÁJÁBÓL TANUL!

De ha úgy nézzük hasznos volt, mert megtanultad (reméljük egy életre), hogy szépen kell bánni azzal, aki téged szeret. Persze, ha előtte gonoszkodott, aztán kedves, azt le kell kakilni!

Tanácsok:


Legyél más lányokkal és szeress ki belőle!

Soha ne legyél többet jogtalanul gonosz!

Tanulj a saját hibáidból, akár a másokéból!

Aki kedves veled (elsőnek) azzal legyél te is!

Ha látod viszont ezt a lányt ne légy vele undok, mosolyogj, akár köszönj és sétálj el mellette, mintha ő is egy ember lenne a sok közül....

NINCS ESÉLYED VELE!!!

2015. dec. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!