Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elég ciki az ti szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég ciki az ti szerintetek ha egy 18 éven felüli srácnak mindig nincs barátnője? Ti szerintetek lúzer az, akinek egész életében nem volt barátnője?

Figyelt kérdés
2016. márc. 28. 11:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
18évesen nem csodálom.A mai tinilányok többsége ribi(tiszt.a kivételnek) komolytalanok,nem lehet velük értelmesen ellenni.Lesz majd barátnőd csak ne add fel.Akinek nem volt egész életébe csaja az tényleg lúzer,de Te a 18éveddel koránt sem vagy elkésve,az "egész életed"-ből még nagyon sok van.
2016. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az elso valaszoloval.

Valakinek a tanulas miatt huzodik el a par kapcsolat valakinek azert mert meg nem talalta meg az igazit. De keresheted is vagy varhatsz hogy jojjon magatol. Hidd el, el jon:)

2016. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Kicsit sem az.

Nem mindenki lukra játszik, van, akinek más elfoglaltság köti le a.fiatal éveit.

Az ellenben nem egészséges, hogy emiatt felmerül benned, hogy lúzer lennél. Ha csajozni akarsz, vannak trükkök, amivel könnyebben ismerkedhetsz.

2016. márc. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hát nem biztos h lúzer hiszen lehetnek egyéb körülmények, de mindenképp fura inkább, ha azt nézem h a mai 15-16 évesek döntő része aktív szex életet él...


és egyébként mi az oka h eddig kimaradt?


vagy az egész életben nem volt bnőjét úgy érted h mert srác kell? végül is az is megoldható, ma meg már az se nagy gond.

2016. márc. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pár hét és 20 leszek, nekem sem volt még párkapcsolatom, de egyenlőre próbálok a hobimra és a tanulmányaimra koncentrálni egy óvatos udvarlás mellett.
2016. márc. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De hogy ciki

Én is 18 vagyok és nincs barátnőm, akkor most luzer vagyok?

2016. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

de milyen az az óvatos udvarlás? valahogy megszabod magadnak h pl heti max 1 szex? vagy hogy?


hát nemtom, nekem ezek a válaszok olyan ügyes kis hárításoknak tűnnek, de hát oké, ti tudjátok, mindenki ott cseszi el az életét, ahol csak szeretné, csak aztán ilyen esetekben szoktak jönni 50 évesen hozzám, h jaj az én elvesztegetett fiatalságom, jaj mi lesz ... szal én a helyetekben azért elgondolkodnék, h valóban megéri-e az életetekből kiszorítani a magánéletet, a szerelmet, a szexet ilyen-olyan ürüggyel.

2016. márc. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem ciki, csak furcsa. Azért a hormonok tuti beleszólnának ebbe...
2016. márc. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%
A lányokkal van baj nem veled.
2016. márc. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve h ez egy állapot nem. De pl ott volt Nikola Tesla akit a világ egyik legnagyobb féltalálójának tartanak.

Sosem volt kapcsolata és mégis sikeres ember lett.

Tehát nem a kapcstól függ h te luzer v v sem.

Alkeszeknek, drogosoknak is van kapcsolata akkor ők szerinted sikeresek ?

2016. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!