Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tévő legyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány akit régebben láttam a buszon (mostanában már nem egy busszal járunk) megtaláltam facebookon és nem tudom mit írjak neki hívjam el valahova vagy nem tudom:D amúgy egy városban lakunk
2016. márc. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz.De először csak finoman,mert rég láttad.
2016. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyha valaki rámírna hogy láttalak a buszon talizzunk. Nagy valószínűséggel nemet mondanék rá Nehogy aztán vese nélkül ébredjek. Mivel nincs más kapcsolattartási forma jelen pillanatban csak a jó öreg Facebook. Szerintem jelöld be ismerősnek, rá is írhatsz csak hogy letisztázd honnan is ismered, majd beszélgess vele és tudod mit elhivhatnád valahova aztán lesz ami lesz...
2016. márc. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egy apróság ki marat ugye mondtam hogy egy városba lakunk hát egy utcában is szóval kb150m-re lakik tőlem
2016. márc. 28. 18:43
 4/4 A kérdező kommentje:
elhívjam sétálni?mert így facebookon olyan nemtudom élőben jobb lenne
2016. márc. 28. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!