Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon sokan cikiznek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sokan cikiznek a suliban, mert egy eggyel lejjebi évfolyamba járó lány megtetszett. A lány gyönyörű és nagyon aranyos de már egyszerűen nem bírom hogy ezzel cseszegetnek. Mi tévő legyek? (15/F)

Figyelt kérdés
2016. márc. 7. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük.Majd elfelejtik
2016. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Most azzal cikiznek hogy tetszik egy lány? :D
2016. márc. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2. Na ja basszus ők meg ennyi erovel b*zik :'DDD 😂
2016. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Legyél tökös :D Vállald fel és buz!zd le őket. Ne hagyd, hogy beleszóljanak a te dolgaidba, amikor semmi közük nincsen hozzá.
2016. márc. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem válald fel. Kit érdekel ha egy évfolyammal alattatok van. Nekem is egy ilyen lány tetszik. Nyugodtan válald fel és sok sikert.
2016. márc. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szintén ez a helyzet. Engem is roh¤dtul zavar. Ha esetleg azzal próbálkozol, hogy na ti még ilyen gyerekesek vagytok?
2016. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyesmiért általános iskola 3. osztályában cikiztünk valakit..:D
2016. márc. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Mi egyutt nezzuk oket. Sajnallak hogy ilyen suliba jarsz. 17/F
2016. márc. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
jaja, legyél büszke a csajra és lessenek, hogy neked lesz barátnőd, ők meg csak a nyálukat csorgatják
2016. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és a bíztatást,nem azzal van a baj hogy felvállalnám, mert én büszke vagyok rá, az a legnagyobb gáz hogy próbálkozok nála, de sajnos az a helyzet, hogy aggódik, hogy cikizni fogják( már így is cikizik meg ribbancozzák) és emiatt nagyon nem tud semmi komolyabb kialakulni....
2016. márc. 7. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!