Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el a fiúnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a fiúnak, hogy tetszik? Vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Először is leszegezem, hogy szerintem a fiúknak kell kezdeményezni, plusz félek is a visszautasítástól. A srác velem egy iskolába jár, szerintem nagyon helyes és jófej. Sokszor néz rám, ezt onnan tudom, hogy a legjobb barátnőm mondta. Meg sokszor elsétál előttem és rám néz. Valahogy mindig ott van, ahol én. Amikor rajzórám van, ott ül a terem előtt és minden alkalommal bejön az órára és lerak egy rajzot. Majd megigazitja a haját, miközben rám néz. Előző héten az egyik előadó terembe volt órám és ő ott állt és nézett. Egyszer egymás mellett ültünk hazafelé a buszon és annyira aranyos volt, megnevettetett, próbált többször hozzám érni, és valahogy el mondta, hogy hol lakik és nem is kérdeztem, meg semmi. Tegnap felraktam egy képet, ami rá vonatkozik és tényleg olyan, amit nem lehet másképp értelmezni, és belájkolta. Mit tegyek?

2016. márc. 28. 19:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Én 15/L, ő pedig 18/L. Idén nyáron lesz mindkettő születésnapja.
2016. márc. 28. 19:02
 2/4 A kérdező kommentje:
18/F bocsi félreírtam.
2016. márc. 28. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy tetszel a fiúnak. Szerintem beszélgessetek többet, ismerjétek meg jobban egymást. A fiú majd úgyis rájön, ha eddig nem jött rá, majd magától fognak alakulni a dolgok. (szerintem :) )
2016. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fruzs33 ***** válasza:
Mond el neki nyugodtan,100%,hogy nem kapsz visszautasítást,egyértelmű jeleket adott,hogy neki is tetszel.
2016. márc. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!