Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy vegyem rá hogy megcsókolj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá hogy megcsókoljon? Milyen jeleket adjak neki?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok, lezbikus! Na most ha valaki ez miatt elítélne akkor inkább ne js olvassa tovább ezt a kérdést!

Szóval az a helyzet hogy találkoztam egy lánnyal aki gyönyörű és idén jött az osztályba!

Nagyon, iszonyat jóban lettünk és nekem nagyon bejön ez a lány és nem rég egy hosszadalmasabbat beszélgettem vele ami mindent megváltoztatott! El sem hiszem még mindig, ez egy álom!


Szóval mint mondtam nekem nagyon bejön a lány és miközben beszélgettünk eltereltem a témát ebbe az irányba és végűl elmondta hogy ő is a lányokat szereti! És igazából én erről azért akartam beszélni mert el akartam mondani neki hogy én lezbikus vagyok és aztán azt is megtudtam hogy ezért jött el abból az iskolából ahol eddig tanult mert ott problémái voltak ebből kifolyólag! És nekem egy álom vált valóra amikor megtudtam hogy ő is olyan mint én és....most nem tudom mi van mert én is elmondtam neki hogy én is olyan vagyok és azóta úgy érzem mintha lenne köztünk valami! Azért gondolom ìgy mert látom hogy teljesen más szemmel néz rám! És egyszer megfogta a kezem meg egyszer az is volt hogy amikor mentünk be a terembe akkor már nagyjábol mindenki bent volt és kb. csak mi ketten voltunk kint erre ő mondta hogy gyere menyjünk be mi is de mind ezt úgy hogy közelebb húzott magához de egész közel és azt hittem hogy meg fog csókolni de aztán csak belenézett mélyen a szemembe és megsimította az arcomat meg a hajamat! És ennyi! De nagyon vágyom rá hogy megcsókoljam de nem tudom mit tegyek! Kezdjem én? Vagy várjam meg amíg ő kezdeményez?


Bocsi hogy hosszú lett és aki ezért el akar ítélni az hagyjon békén mert nem esne jól és azokat a válaszokaz nem szeretném látni! Csak segítséget szeretnék! Előre is köszönöm! :)



2016. márc. 28. 21:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Én nem ítéllek el, de nagyon gyorsan gondold át ezeket a sorokat!!
2016. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Fruzs33 ***** válasza:
79%
Szerintem kezd te.
2016. márc. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 2-essel

Ha szeretnéd akkor kezdeményezz te... De ne nyilvánosan mert nem biztos hogy az jót tesz egy csóknak ha nyilvánosan történik meg elösször két ember között...

Hajrá!😉

2016. márc. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Az azért gáz hogy a saját nemi identitásod sem tudod helyesen leírni.
2016. márc. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát, figyelj.

Kezdeményezz te, ragadd meg és csókold meg.

Ha nem lök el nyert ügyed van.

2016. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

nem ítéllek el:)

és szerintem, öleld meg, állj nagyon közel hozzá, nézz a szemébe és kezd te:) menni fog;)

2016. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Etnevel009 ***** válasza:
58%
Ezt úgy kéne kezdeni,hogy megvizsgálod,hogy tényleg lezbikus vagy-e!Ezt 13 évesen nehéz eldönteni.Ez a serdülőkor kapuja,ahol a saját nemedhez is betegesen el kezdessz vonzódni.Nem biztos hogy az vagy,és ha ez később kiderülne,nagyobb gondok lennének!Sok lánynak bejön a barátnője,ilyenkor lezárják hogy lezbik és kész.Nem biztos hogy az vagy!A serdülőkor kezdete megőrjít!Meg ha azzal a lánnyal csókolózni látnának,akkor mindenki elég furcsán viselkedne veled.Ilyen esetben akár a pszhiológus kérdezésének esélye is fent áll.Közöld ezt a tényt a szüleiddel!
2016. márc. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Etnevel009 ***** válasza:
56%
Látom a válaszomra a sok rosszallást.A pszihológust nem úgy értettem,hogy agyilag gond van veled,hanem úgy hogy egy pszihológus meg tudná vizsgálni,hogy ez a serdülőkor miatt vagy amiatt van hogy tényleg lezbikus!Ne legyen harag,nem itélek el senkit!
2016. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hívd félre egy távoli helyre és mehet a nyali-fali. :D


Jó szórakozást hozzá!

2016. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 domoka98 válasza:
Szia! Én is leszbikus vagyok,18 éves. Hasonló "probléma"-val küzdök... :D Csak a lány aki nekem tetszik heteroszexuális és pasija is van... :/ Azt nem írtad hogy hol beszélgettetek... Mert ha olyan helyen beszélgettetek ahol nem lát senki,akkor nyert ügyed van ... ;) Ha a helyedben lennék kezdeményeznék... :) Szurkolok neked! :*
2016. márc. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!