Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen jeleket küldjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jeleket küldjek egy fiúnak, hogy megcsókoljon?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom,én viszont többet szeretnék. Tetszettem neki pár hónapja és lehet hogy még most is, nem tudom. Én nem szeretnék lépni, mert félek, hogy mi lesz ha ő nem akarja.

Milyen jeleket küldjek neki, hogy tudassam vele, ő sem közömbös nekem? Mit tegyek hogy megcsókoljon? Mit csináljak, hogy ne nekem kelljen lépni, hanem lépjen ő?



2013. jún. 18. 17:10
 1/9 anonim ***** válasza:
csokold meg te :)
2013. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Öleled át. Itt még nem bukhatsz semmit, ha ő mégsem akar. Egy hosszú szoros ölelés búcsúzkodásnál, és aztán ahogy jössz el, lassan tedd, hogy legyen ideje megcsókolni.
2013. jún. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A fiúk ritkán veszik a "jeleket", ők a nyílt egyenesen beszédből vagy cselekedetekből értenek.
2013. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
(L) , :* , :3 <- Tuti beválik.
2013. jún. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Öleld át, nézz a szemébe, pillants az ajkaira, mosolyodj el, kicsit harapj az alsó ajkadba, nézz újra a szemeibe...:)
2013. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha barát és megöleled akkor a nyakánál fond körbe a karod és úgy öleld aztán amikor az ölelésnek vége akkor még ne engedd el hanem nézz a szemébe és a szájára sűrűbben,ha ezeket nem veszi észre akkor esetleg többször érintsd meg,szemezz vele többet és legyen több testi kontakt aztán egyszer csak észreveszi:D
2013. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem szoktunk ölelkezni, csak sima elköszönés meg nézünk egymásra xd
2013. jún. 18. 20:11
 8/9 anonim ***** válasza:
eppen ezert, ha megoleled, tudni fogja, hogy miert ;)
2013. jún. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nézz bele a szemébe hosszasan,majd billentsd picit oldalra fejed,s dőlj a vállának lassan és mosolyogj!
2013. jún. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!