Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Totál összezavarodta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Totál összezavarodtam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Van egy srác akibe régen szerelmes voltam.Egy ideig játszadozott velem amire csak most így visszagondolva jöttem rá.De most amikor vele szemben ültem egy asztalnál és egyik barátja viccén elkezdett röhögni és az ádámcsutkája nagyon elkezdett ugrálni.Én meg mint meg egy idegbajos elkezdtem röhögni az ádámcsutkáján.Erre észrevette, hogy az ő rajta röhögök és elkezdte a pólójával a nyakát takargatni és aztán a szeme elé rakta a kezét és láttam, hogy az arcán lefolyt egy könnycsepp.

Érdekli a véleményem?Pedig én úgy tudom nem számítok neki.

De amúgy régen nagyon köcsög volt velem szóval én tökre úgy érzem ebben visszaadtam egy picit a fájdalmat amit ő adott nekem.

De most a kérdésem az lenne:Lehet, hogy megjött most 1 év után az esze és szerelmes lett belém?



2016. márc. 29. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Neeehhehehem, dehogy, csak nagy az egója és rühelli ha megsértik a büszkeségét
2016. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd a fenébe, nem éri meg az ilyen 'pasi'.

/L

2016. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
KÖszönöm a segítséget
2016. ápr. 9. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!