Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lány vagyok és szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és szerelmes lettem egy fiúba . Az a fiú a legjobb barátom. Szerintetek elmondjam neki azt amit érzek?

Figyelt kérdés
Sziasztok 14 éves vagyok és van egy fiú barátom aki szintén annyi éves amennyi én. Egy osztályba járunk és nagyon jóba vagyunk. Bár az elmúlt napokban többet kezdtem el érezni iránti mint barátság... Szerintem lehet hogy én is tetszek neki mert sokszor amikor ránézek órán látom hogy engem néz és rám mosolyog. Stb.stb. Ti mit gondoltok ?? Bevalljam neki az érzésem ???
2016. márc. 29. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
hát egy szimpla mosolyból, és pár pillantásból szerintem nem lehet pontos következtetést levonni, én a helyedben még egy kicsit kivárnék, próbálnám úgy alakítani a dolgokat hogy többet tudjak meg a fiú érzéseiről és ha jó érzéseid vannak afelől, hogy mit érez irántad akkor csa hajrá :) én is a legjobb barátommal jöttem össze és nem bántam meg, igaz hosszú és olykor nehéz út vezetett el odáig míg összejöttünk de azóta pár nap híjján másfél éve együtt vagyunk :) csak légy türelmes és kitartó, remélem összejönnek a dolgok köztetek ^_^ 17/L
2016. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van. Plusz még annyit tennék hozzá, hogy szerintem úgy próbálj többet megtudni, hogy ő nem jön rá erre.

Valamint, ha nem vagy elég biztos abban, hogy ez így van, mérlegeld, hogy tényleg el akarod neki mondani.

2016. márc. 30. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!