Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátnőm exébe? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőmmel olyan 5 éve legjobb varátok vagyunk. Ő már sok fiúval járt de én még senkivel sem, mert az nem tetszett aki próbálkozott, vagy ahogy jobban megismertem egy jó nagyot csalódtam. Jött egy fiú az osztályunkba és ugy néztünk rá hogy ilyen átlagos de a barátnőm egyből szerelmes lett és sokáig barátkoztak (bnőm kezdeményezett) , aztán odállt elé és megkérdezte járnak e aztán persze jartak és ugye szakítottak. Ebben csak az volt a baj hogy eltelt egy év és mindig mondja a lány hogy mennyire szerelmes belé és szeved, de ahogy én látom a fiút nem is érdekli. Itt a bökkenő... velem elkezdett barátkozni , beszélgetni, folyton nevettet, néha összeér a lábunk és nem húzza el (persze én sem, csak élvezem a pillangókat a hasamban :P) de a lány erről nem tud. A lány ráadásul már szívatott meg hogy kiplakátolta a suliban hogy ki tetszik és az egész suli engem csesztetett aztán nem tudta visszacsinálni és a szekrényembe is dobáltak leveleket én meg ott sírtam mindig, és term. Volt neki hogy megbocsájtok. Na m1. Nagyon szerelmes belé (pedig már egyszer elszúrta, ráadásul összejöttek es nem is beszéltek semmit, ezért is hagyta ott a fiú, mert hogy mindig azt vàrta hogy a fiú írjon és ha nem írt megsértődött) Ráadásul még azzal is bonyolódik a helyzet hogy tetszik egy másik fiú, bar mondjuk nála semmi esélyem sem lenne mert az a fajta" aki kindenkinek tetszik es folyton van barátnője, de velem is haverkodik, sőt már szinte legjobb barátok vagyunk (es a bnőm is vele) szóval meg vagyok zavarodva, mert mind a 2 egyformán tetszik (na jó talán az utóbbi egy kicsit jobban, de semmi esélyem nála) és az előbbibe fülig bele van zúgva a lány és úristen! Az utóbbira csak varok és várok amíg tesz valamit, de nem fog úgysem (sőt egyszer ilyen külső belső játékban is 4 es 8 pontot adott tehát ez tabu) az előbbi pedig olyan hogyha összejönnék vele a legeslegjobb barátnőm örökre cserbenhagyna (ráadásul nincs is nagyon mar barátom) MEGŐRÜLÖK! Mit tegyek? (Bocsi hogy hoszzú lett, és bocsi a fogalmazasi és helyesírási hibákért de telefonról írok és az agyamnak mára elég volt :D) köszi előre is a válaszokat mindenkinek :)

2016. febr. 11. 18:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Az értelmetlen privat üzenetektől kíméljetek legyszives
2016. febr. 11. 18:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha engem valaki direkt azzal "szivatna", hogy egy bizalmas információt szétkürtöl, hagynám a francba, és összejönnék a fiúval, ha tetszünk egymásnak.Az nem hiszem, hogy szivatás volt, ez nagyon sértő és fájdalmas dolog, és ezt valószínüleg ő is tudta. De ha te megbocsájtottál, és fontos a barátságotok, vegyél vissza egy kicsit, és ha túl egyértelmű jeleket tesz a fiú a barátnő előtt is, és ő nem reagál, akkor szabad az út.
2016. febr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :) Szerintem tetszünk egymasnak de ő kicsit félénk (akárcsak én :D) és nem nagyon mer lépni egyikőnk sem , de hát én is majd megpróbálok jeleket adni. Fontos a barátsàgunk de én mindig úgy érzem hogy én csak egy elnyomott fél vagyok, mert ő mindig előrébb van rangsorban mint én es sokszor hülyeségeket csinál de így végiggondolva minden veszekedést én kezdek és én zárok, a legeslegnehezebb veszekedésekkel teli időszakot (napi 5-6 veszekedes kb.) is kibírtuk és ezt nem akarom elrontani, de szerintem ha már tényleg összejönnénk vagy valami akkor biztos megértené, ha nem hát ez van :D
2016. febr. 11. 19:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Csak az volt a baj hogy tényleg csak egy kis szivatasnak szánta csak a következményre nem gondolt....


Lehet fél hogy nekem nem tetszik vagy én nem is tudom de olyan aranyos ^^ :D már megis beszéltünk hogy holnap eggyütt fogunk jatszani délután a közös kddvenc játékunkkal :)

2016. febr. 11. 20:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez remek :) Szerintem is meg fogja érteni, hogyha tényleg komoly lesz :)
2016. febr. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Namost ez elég ciki... a barátnőm már tud róla es minden okés volt de teljesen ráhajtott és azt mondta ha megkérdezné hogy járnak e akkor igent mondana.Úgy érzem mintha én lennék az aki összehozza őket, es egyre jobban úgy tűnik hogy a fiúnak is bejön. Pedig már kezdtem örülni :(
2016. márc. 23. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!