Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok általában buknak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok általában buknak az olyan fiukra akik kedvesek de visszahuzodoak?

Figyelt kérdés
Lány válaszokat kérnek!

2016. márc. 30. 17:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem csak az ilyen fiúk tetszenek.
2016. márc. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Szerintem kinek mi
2016. márc. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, de egy valamit megtapasztaltam. Ha van egy jó pöpec BMW-d, meg vastag a tárca, akkor lehetsz viszahúzódó tapadnak rád. Másképp ilyen feltételekkel esélyed sincs. Csajoknak a gyökerek kellenek.
2016. márc. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Fanni27 ***** válasza:
Igen, a kedvesség nagyon fontos szempont :)
2016. márc. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2016. ápr. 1. 17:50
 16/21 azureknight0715 ***** válasza:
Az igazság az hogy alapjáraton minden lány azt mondja hogy a kedves srácok jönnek be nekik. Valóság az hogy csak ezt akarják elhitetni velünk. Pszihologia az egész. Lehetsz kedves odaadó, egy főnyeremény vele, de egy idő után rád un. Nőknek jobban bejön az olyan aki számukra elérhetetlennek tünnek akik mondhatni részben leszarják őket és bem árasztják őket el a bokjaival. Azis nyerő ha van 1-2 lány hodólód a csajod mellett mert számukra nyerő dolog ha másbak is bejösz persze ilyenkor elöjön a féltékeny énjük de sose engedd meg nekik hogy átvegyék az irányítást. Az is fontos hogy ők szeretnének irányítani de nekik olyan pasi kell mégis aki vezeti vagyis írányítja őt. A nőknek ilyen spéci igényeik vannak mást mondanak de valójában pont az ellenkezőjét akarják. Szal a kedves jófiú nem nyerő. Ha csajt akarsz légy alfahím és azt lássák hogy nem te akarsz megfelelni nekik hanem nekik kell megfelelniük neked.
2016. ápr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én nem az a lány vagyok.:D Jobban szeretem a harsány, extrovált fiúkat, jó, ha kedves, de a bunkóbbal sincs bajom..
2016. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Igen
2016. ápr. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
ha visszahúzódó... az nekem nagyon nem szimpatikus. én is az vagyok és szeretem magam egy jó kiállású, magabiztos srác mellett tudni. De legyen kedves, az fontos:)
2016. ápr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Itt ott, előfordul, de sokkal többre mész vele ha megpróbálsz magabiztosabb lenni.
2016. ápr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!