Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatom meg, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatom meg, hogy bejövök-e annak a lánynak, aki nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 19 évesek vagyunk, végzősök, és ha most nem, akkor lehet, hogy már sohasem fogunk összejönni. Mit csináljak, honnan tudhatom meg? Mivel kezdjek a szia után? Hogy kezdjek vele beszélgetni? Van, hogy nézem, és amikor a szemembe néz, egyből elkapom a tekintetem, tehát annyira be vagyok sz*rva, hogy nem merek szemezni, annyira megfogott a lány.

2016. márc. 30. 22:56
 1/2 "Despota" válasza:
Ha máskor nem is mered, de legalább az év végén mond el neki, hogy tetszik neked. Sokat nem veszíthetsz, ha utána úgysem találkoztok. Én általában látom egy lányon, ha bejövök neki. Szokták csinálni, hogy valakit megkérsz, hogy kérdezze meg a csajtól, hogy ki tetszik neki (bár szerintem ez jobban működik, ha a lány akarja megtudni a fiúról). Az valószínűleg leesik neki, hogy valakinek tetszik, de az nem hogy kinek. Bár ezzel az is a baj, hogy lehet csak a barátnőinek mondaná meg, de őket neccesebb megkérni...+tényleg csak akkor jöhet be, ha te tetszel neki a legjobban.
2016. márc. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél vele őszinte a lányok csak úgy falják az igaz szavakat /mondatokat és

Bátran beszélj vele ha tetszik ne legyél be szarva merz ő nem fogja megtenni az első lépést!

Ja és úgy kezdj vele beszélgetni mint egy rendes lánnyal de legyél érdeklődöbb sokkal figyelj rá mindig ha beszéltek!

2016. márc. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!