Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem a barátom....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem a barátom. Mit gondoltok, én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdte el a barátom, hogy a barátnőm a legszebb lány akit látott, meg milyen jó alakja van, stb. Mosolyogtam, nem tudtam hogy reagáljak, de akkor elszakadt bennem valami, főleg, mikor odaadta a telóját, hogy elolvashassam, mit írt valami lánynak, és hát nem volt túl diszkrét a dolog, flörtölés ezerrel. Távolságtartóbb voltam vele, észre is vette, kérdezgette, hogy mi van, de hát mit mondhattam volna? Semmit. Kb. 3 hete a legjobb barátnőm (akinek pasija van) elmesélte, hogy kicsit perverz dolgokat írt neki, nem részletezte, hogy mit, gondolom nem akart belőle bajt. Itt kezdődött az egész. Velem amúgy is mindig kanos, olyanokat mond amit én nem tudok elviselni, az egész egy nagy hülyeség volt. (Nem szeretem, ha perverz valamelyik fiú velem, a múltamból visszamenőleg egy esemény miatt, de ezt nem mertem elmondani neki.) Egy séta alkalmával kipakoltam neki az érzelmeimet, hogy ez nem megy, mert nem érzek bizonyos dolgokat, és ne haragudjon, hogy gátlásos vagyok. Mondtam neki, hogy nem tudom mennyire akarja folytatni velem, de én szeretem, stb. Ezt még megértette. Következő napokban sok dolgom volt, nem tudtam beszélni vele (egy iskolába járunk). Ekkor kitalálta, hogy lesz^rom őt. Ő is távolságtartó lett.

Felfüggesztettem a facebookot, mert már visszaírni se volt hajlandó, ez volt szombaton. Közben a netes ismerősömnek kipakoltam az érzelmeimet, hogy rajtam már nem tudja levezetni a kanosságát, és hogy nem érzem, hogy szerelmes lenne, meg kicsapongó típus. Az ismerősöm elküldte ezt neki, aki tegnap, hogy visszamentem, elmondta hogy csalódott, és vége. Nagyon ki vagyok akadva, nem szabadott volna ilyet írnom róla. Mit gondoltok?



2016. ápr. 1. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:

Mar valasnal se divat hogy valaki "hibajabol" mondjak ki, hat meg szakitasnal.

Ha vege akkor vege, totalisan ertelmetlen "felelost" keresni.

2016. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak bánt a lelkiismeret :(
2016. ápr. 1. 10:52
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Ne bántson, egyszerűen ő volt alkalmatlan párkapcsolatra.

Egy ilyen csodálatos lány olyan barátot érdemel, aki megbecsüli!

2016. ápr. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez jólesett.:)
2016. ápr. 1. 11:07
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Meg akar csalni, félrenézeget, félrelépeget, nem ért meg téged. Miért lennél hibás?

Ha igazán szeretne, megértené, hogy meddig mehet el, ha volnának is szexuális kívánságai nem erőltetné, amíg te nem vagy rá kész. És főleg nem flörtölne másokkal, hogy még lelkifurdalást is keltsen benned a gátlásaid miatt. Te is változhatsz, nyitottabbá válhatsz idővel újdonságokra, de csak olyan partnerrel, akiben megbízol, és aki nem zsarol azzal, hogy félrelép. Lépj tovább, ez a srác nem vett elég komolyan, nem tisztelt eléggé.

2016. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2016. ápr. 1. 11:23
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
majd Katalin birono eldonti
2016. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem vagy hibás semmiben. Jogosan esett rosszul, hogy más lányokkal flörtöl, meg mi az hogy neked mutogatja, hogy miket ír más lányoknak??? Most haverok vagytok vagy egy pár?? Ne keseregj és főleg ne legyen bűntudatod, meg se érdemelt a srác és meg se becsült. Az meg, hogy ő csalódott, tipikusan az olyan pasiknak a dumája akiknek vastagon van a bűnlajstromán és ezzel próbál hárítani... Nem kell vele foglalkozni. majd lesz jobb :)
2016. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten benne voltatok.

A te részedről jobb lenne ha őszinte lennél a párodhoz. Nem tudom mennyi idős vagy, ha még nagyon fiatal akkor lényegtelen, de: nem tudom mi bánt, de ha nem tudsz annyira megbízni a párodban hogy asszexuális tüneteket produkálsz, talán nem ő a megfelelő.

Másrészt, szerintem guisztustalan amikor valaki benne van egy kapcsolatban és másokkal flörtölget. Nem az a baj, hogy megnéz egy lányt vagy beszél vele, de mégis milyen megalázó ez a te részedről? Máskülönben, rátesz egy lapáttal, hogy mindezt a BARÁTNŐDDEL? Sunyi, gerinctelen és mindennek az alja, már ne is haragudj,

Mindenesetre, jobban jártál hogy békén hagy végre. Ha vissza akarja majd könyörögni magát, ne hagyd magad.

2016. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, őszintébbnek kellett volna lennem, ezért is éreztem magam rosszul.

Nagyon szépen köszönöm, rendesek vagytok.:)

2016. ápr. 1. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!