Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácsot szeretnék kérni bnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsot szeretnék kérni bnőm szakított velem (sok kis veszekedés miatt ő is hibás meg én is beismertük) de minden nap felhív meg írja hogy szeret meg hiányzok neki ez jó jel?

Figyelt kérdés
2 hete szakítottunk és eddig 2x taliztunk és mind ketten jól éreztük magunkat mikor megkérdem mit szeretne azt mondja nem tudja de mindig keres szerintetek?Tegnap is talizni akartunk de lemondta minden félére fogva utánna írt smst hogy ne haragudjak lehet jobb így és hogy legalább tud gondolkozni. De ha szeret+hiányzok neki mit kell gondolkozni és nem mond semmit. Szerintetek tényleg szeret? Mert azt mondja ha nem akarna semmit akkor nem írná hogy ne haragudjak meg ilyenek nem is keresne. Mi tévő legyek?
2011. máj. 25. 08:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha szereted, akkor ne hagyd lelépni. Próbáljatok a hülye cívódásokon túllépni. Szerintem van esélye a dolognak, csak tényleg mindketten vissza kell vegyetek magatokból.

Hívd fel te is, és beszéljétek meg.

2011. máj. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek után, hogy lemondta, soha többet nem állnék szóba vele.
2011. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez már szenvedés, keress mást.
2011. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát kérdéses hogy mért teszi... én 5évig voltam a barátommal, nagyon sokminden felgyülemlett és nagyon nehezen határoztam el magam a szakításra... persze amikor vele voltam személyesen a srácnak sikerült visszarántania, és nem volt merszem komolyan megmondani hogy vége... Aztán jött más srác aki igazán foglalkozott velem, és akkor már tudtam hogy muszáj véget vetnem a dolognak hogy új életet kezdhessek végre boldogan, feleannyi sírással...


Tehát szerintem két dolog lehetséges: 1. szeret még téged, de szeretne időt, és lehet csak azért csinálja amit csinál hátha változik a dolog, és kevesebb lesz a veszekedés

2. már nem szeret szerelemből, csak szeretetből, és neki kényelmetlen így, de nem is akarna magadra hagyni emiatt...

én hagynám egy kicsit, nem hívnám mondanám hogy gondolkodjon stb. Aztán úgyis észreveszi hogy "úr Isten már 2napja, 3napja nem beszéltünk hiányzik... felhívom..."

És akkor minden jó lesz... remélhetőleg ez a variáció lenne :)

2011. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Volt jó dolog benne!Ha felhozom a témát nem akar róla beszélni meg azt mondja ne rontsak el mindent.Nem is szoktam keresni hagyom hogy ő keressen de nem igazán jutunk tovább,mondjam neki hogy gondolkozzon és ha döntött hívjon fel? De valamiért úgy is keres majd,és nem fogja megmondani mire jutott,én meg csak őrlődök hogy most mi van lesz e még vagy akar e még valamit.Meddig várjak,vagy csak tesztel hogy tényleg akarom őt,mert megmondtam neki az érzéseimet.
2011. máj. 25. 09:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, amikor én ugyanezt csináltam, akkor csak annyi volt, hogy megszokás. A volt barátommal 1 évig voltam együtt, utána sokáig mondogattam magamnak, hogy barátok még lehetünk utána, ezért találkozgattam vele, amit ő úgy értelmezett, ahogyan te: mi van, ha még szeret.

Iszonyat jól éreztem magam vele - hisz egyértelmű, ezért is voltam vele kapcsolatban, mert jól érzem magam a közelében - és nem akartam lemondani arról, hogy láthassam, ám ilyenkor mindig megfordult a fejemben, hogy "jó volt együtt". Véletlenségből mindig az eddig megszokottak szerint tettem, amit ugye ha már nem járunk, nem igazán helyén való, főleg, mivel hogy én túl akartam lépni a kapcsolaton. ergo, én is úgy ingáztam, mint a lány.


Nagyon nehéz úgy véget vetni egy kapcsolatnak, hogy utána nem kerülöd jó ideig az illetőt. Ha találkozgat veled szerintem csak simán megpróbálja a "lehetnénk barátok" részt, de rá fog jönni, hogy ez ilyen hamar a szakítás után nem megy.

Én így lassan 2 év múltán tudok a volt barátommal úgy beszélni, mintha szimplán jó ismerősök lennénk.


Ez csak az én véleményem, remélem hogy a te esetedben a lány csak nem tudja mit akar.


20/L

2011. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Remélem én is hogy csak nem tudja mit akar.És hiába mondom neki hogy így egyikünknek se jó és csak rosszabb lesz.Most mondjam meg én hogy hagyjuk egymást gondolkozzon de én elkezdek keresgélni mert nekem ez így nem fér bele egy kapcsiba.(esetleg msn en valakivel tudok beszélni? lehetőleg lánnyal)
2011. máj. 25. 11:06
 8/9 HeriHery ***** válasza:
Ha szereted akkor mond el neki és legyél egy kicsit türelmes. Állítólag a türelem rózsát terem, de ha sokáig hiteget akkor csak barátot és egy biztosítékot keres (ami gáz).
2011. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki hogy mit érzek és terveim vannak vele kapcsolatba és mondja meg hogy építhetek erre a kapcsira vagy nem,de nem mondott rá semmit.Meg mondta hogy fogunk még eleget talizni, hogy adjak neki időt ha minden nap felhív vagy keres?Mit mondjak neki vagy hogy nehogy azt gondolja szakítani akarok vele.
2011. máj. 25. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!