Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hittem bejövünk egymásnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hittem bejövünk egymásnak, azonban mostanában úgy viselkedik mintha nem is érdekelném. Miért?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szemeztünk, kedves volt, emlékezett a névnapomra. Végre ráírtam, és azt mondta, hogy ráér és van kedve beszélgetni, de nagyon szűkszavú volt. Ezért mondtam neki, hogy majd beszélünk ha tényleg ráér. Lehet nem kellett volna, de nem tudom. Kb azóta felém se néz, egészen konkrétan tesz rám. Ezt miért csinálja? Ez valami játék vagy szándékos? 16/f

2016. ápr. 1. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy összezavarodott.
2016. ápr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet gondolkozik, hogy mit kéne tegyen.

Kérdezz rá mi baja.

2016. ápr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szofie16 válasza:
Ez offos
2020. júl. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!