Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? A férjem mostanába...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A férjem mostanában furcsán viselkedik!

Figyelt kérdés

Üres a tekintete és sokat mereng, ha van szex úgy is jó ,ha nincs úgy is..

Hogy tudnám ellenőrizni, vagy kutakodjak? Próbáltam faggatni kedvesen de semmi... Soha nem voltam féltékeny és nem nézem a telefonját sem, de most más velem... Mit tegyek?



2015. nov. 2. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott már nagy gondok vannak, ha már kutakodni akarsz!


Lehet, hogy csak beképzeled az egészet, hisz a nők, ezt nő létemre írom, sokat szoktak képzelődni és beképzelni dolgokat, ami nem is úgy van!


És szerinted az már furcsaságra ad neked okot, hogy üres a tekintete, meg mereng, és jó ha nincs szex?

Talán gondolkodik a közös jövőtökről. Lehet, hogy sok stressz éri a munkahelyen!


Rosszindulatúság helyett, inkább normálisabban kéne megoldani ezt!

2015. nov. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%

ebből komolyan azt szűrted le, hogy megcsal?

Milyen beteges női logika ez?

2015. nov. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A telefonját hiaba kutatod

azt lehet törölni. Szerintem csak nehezebb napjai vannak. Lehet kicsináljak a munkahelyen,s errol nem szeretne beszelni neked. Légy türelmes. Egy idő utan ha nem változik próbálj meg vele beszelni. Addig csak főzz neki finom kaját,ereztesd h szereted őt.Meg fogja hozni a gyümölcsét.

2015. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm 3 as kedves választ adtál és megnyugtatót!
2015. nov. 2. 16:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Valami "elszakadhatott" benne.

Ha nem mond semmit, akkor ezért nem mondja, mert úgy érzi, hogy nincs értelme. Lehet, hogy elment az életkedve.

Ha érzi, hogy őszinte vagy hozzá, szereted, szükséged van rá, és ő a legfontosabb számodra (persze a gyerekei után), akkor rendbe jön, és elmond mindent.

2015. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ez szélsőséges vàlasz lesz;nem feltétlen nő van a háttérben,millió oka lehet,ha mégis,az komoly ügy lehet.
2015. nov. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Megvan az ok.. Sikerült beszélnem vele. Azt mondja elhatalmasodott rajta a féltékenység és ez minden energiáját elveszi. Bevallotta hogy van mikor követ. Megprobál változtatni rajta... Neki sem jó ez!
2015. nov. 10. 07:43
 8/15 anonim ***** válasza:

De te segítsél neki. Érezze, hogy szereted.

Nem mondta, hogy mi váltotta ezt ki belőle? Szerintem azt kellene legelőször megszüntetni. Nincsenek nagy igényei, csak bújjál hozzá magadtól, és ne légy közönyös vele...

Sok sikert! :-)

2015. nov. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Az okra nem derült igazán ki hogy mi, annyi történt hogy elveszített egy hozzá közelálló családtagot . Amit nehezen dolgoz fel de igazán ő amúgy is mindent nehezen dolgoz fel, mert ilyen személyiség! Annyit mondtam neki hogy ez a saját harca vívja meg egyedül, nem tudok és nem is akarok megváltozni, bujós lenni, max annyit tudok segíteni hogy a barátja maradhassak hogy bármi probléma van számithat rám szeretnék továbra is a bizalmasa maradni és ne mással beszélje meg a problémáinkat hanem csak velem. Nehéz egy depressziós emberrel együtt élni...
2015. nov. 11. 13:58
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez lesz a baj.:

"ez a saját harca vívja meg egyedül, nem tudok és nem is akarok megváltozni, bujós lenni"


És nem az, amit mondtál, hanem az ami mögötte van. Könnyen lehet, hogy pont ettől lett depressziós, és változott meg. Én úgy érzem, hogy nem igazán szereted, és ezt ha így van, akkor azt ő is érzi. Ennek pedig nyilvánvaló következménye az, amit írtál.

2015. nov. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!