Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Miért csak facebook-on...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Miért csak facebook-on tudtok szerelmet vallani? 14/L

Figyelt kérdés
Annyira utálom, hogy rám ír beszélgetünk mondja, hogy kedvel stb. stb. De ebben mi a jó? Élőben cseszik megszólalni. Vannak egyáltalán értelmes fiúk?

2016. ápr. 1. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a gyakorikerdesek.hu-n is tudok szerelmet vallani.
2016. ápr. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Így kevésbé kellemetlen ha visszautasítod. És sokszor a lány se tudja hirtelen hogy reagáljon rá ha élőben szerelmet vallanak neki. Nem tudom mibajod azzal ha valaki írásban teszi meg...
2016. ápr. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Mert így ha nyom egy Ctrl-C Ctrl-V-t, akkor rögtön mehet a következő csajnak is, nem kell megint megfogalmazni.
2016. ápr. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De nézzen szembe a tényekkel. Tudom, hogy úgy nem lesz olyan kellemetlen de naaa. Majdnem minden fiú ilyen volt eddig rámírt szerelmet vallott és csak interneten beszélgetünk élőben még köszönni sem tud.
2016. ápr. 1. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen szerelmeslevelet küldtek. Az valóban ciki, ha napközben amúgy szinte nem is találkozik veled. És igen, sok az önbizalomhiányos fiú, sokan meg azért írnak, mert élőbe nem biztos, hogy érdemben tudsz válaszolni.
2016. ápr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

Ha ennyire nagy a szád, akkor miért nem teszel az ügyért te?


Neked is csak itt az interneten nagy a pofád, és a valóságban meg se mernél szólalni, igaz? Gondolkozz el ezen, mielőtt a másikat szólod le...


Ha nem érdekel a fiú, odaállsz elé, és megmondod, hogy ne beszéljünk többet, vagy ilyesmi... Istenem ez a mai fiatalság...


Egyébként meg nehogy már a lányoknak álljon feljebb, ti kur.vára könnyen vagytok, mert kiválasztjátok a pasit, megvárjátok míg elkezd veletek beszélgetni, vagy kicsit rányomultok, és tőlük várjátok a kezdeményezést... Aztán a többi, aki nem tetszik meg csak elkülditek, amikor egész nap veletek foglalkozik... És még hogy miért csak a neten megy...

2016. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Ne általánosíts már én meg ezt utálom, amikor A LÁNYOK kurv @skodn@k, normálisat kérdezz már te életképtelen
2016. ápr. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!