Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátom öngyilkos akar lenni,...

Barátom öngyilkos akar lenni, mert nem viszonzom a szerelmét (meleg)?

Figyelt kérdés

Facebookon azt írta, hogy elege van, hogy mindenki dobja és senkivel se találhatja meg a boldogságot. Én biszex vagyok és azért utasítottam el a szerelmét, mert nekem nem jön be, túl csúnya, ezt megírtam neki is. És ekkor azt írta, hogy senki nem szereti és jobb lenne ha kiugrana az ablakon vagy agyonütné magát az árammal. Persze mondtam neki, hogy annak nagyon nem örülnék, de akkor is csak a barátja maradok, semmi több... Mit tegyek, nem akarom hogy öngyilkos legyen, bár tudom ha azt tenné, nem az én hibám lenne. Vagy mégis? :/

18F



2014. okt. 24. 19:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Az igen, mit vársz?! Csak gratulálni tudok. Annyi eszed lehet, mint egy légynek, okos kisfiú! :)
2014. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, neked is annyi eszed van, mint egy szifonpatronnak. Megírod neki, hogy túl csúnya, és csodálod, hogy így reagál? Szerinted a reménytelen szerelem érzete nem elég? A te hibád lenne, senki másé.
2014. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Már bocs, de...
2014. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

A kérdező még a "náci" fogalmával sincsen tisztában :DD

De a kérdéseket le tudja pontozni, csak mert nem azt írják, amit szeretni hallani.

Szánalom.

2014. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%

Ne vedd magadra az utálkozó kommenteket... Bár lehet, hogy már megszoktad.

Az hogy valaki öngyilkos lesz, teljes mértékben az ő döntése. Akinek öngyilkos hqjlamai vannak, annak csak az indok kell hogy kicsinálja magát. Elegen tették túl már magukat szerelmi csalódáson öngyilkosság nélkül.

Persze nem árt ha figyelsz rá.

2014. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%
Amugy csak megjegyzem kerdezo hogy az "elleptek" egybe irando, mielott nagyon meglepodsz a dolgon.
2014. okt. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
Szia. Nem a te hibád, ha valamit árt magának. És soha ne hagyd magad zsarolni érzelmi téren.
2014. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Ugorjon!

Ne hagyd magad zsarolni ilyesmivel!

Szemét állat az ilyen.

2014. okt. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Persze nem árt ha figyelsz rá."

A lelkiismeretedet azért tedd tisztába. Sokáig, lehet, hogy egész életedben elkísérne a bűntudat. Legalábbis engem igen.

2014. okt. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Menjetek együtt melegbárba vagy hasonló helyekre és szedjen fel valakit.

Esetleg segíthetsz rajta hogy divatosabb legyen,szebben nézzen ki.

Nem tudom mitől csúnya de mondjuk járjatok együtt kondiba ha pattanásos az arca arra van megoldás

Segíts neki ha tényleg a barátod

2014. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!