Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezzem vissza az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az elvesztett barátnőm?

Figyelt kérdés
Szóval.. Tavaly januárban beszéltem egy lány ismerősömmel aki össze akart vele hozni, mert az unokatesója. És sikerült is, minden szuper volt, de hát.. Két hét után szépen szakítottam vele, mert sosem tudtunk találkozni.. Azóta nagyon nagyon bánom, mert egyszerűen.. Imádom a csajt.. Tavaly nyáron majdnem megint összejöttünk, de nem tudom.. Mindig mondta, hogy neki nem is kell pasi.. Egyszer találkoztunk nyáron és akkor úgy elérte, hogy szeressem és minél jobban szerettem annál jobban távolodott tőlem.. Nem tudom, nem szereti, ha nyomulnak.. És aztán nem lett semmi a dologból, ott is nagyon ki voltam. Most, hogy véget ért a kapcsolatom a barátnőmmel akivel ugye december vége óta voltam együtt, megint elkezdtem érezni iránta valamit.. És ő is irántam. Egy nap már nagyon úgy volt, hogy összejövünk.. De aztán mégsem.. Másnapra már megint nem kell neki senki és utána mindig azt mondta, hogy nem tudja, mit akar.. Én pedig ismét belé szerettem. Nem tudom, hogy mikor találják fel az időutazást, de visszacsinálnám amit tettem, de nem lehet.. Őrülten szeretem és nem megyek vele semmire, mert ő nem szeret. Vagy csak barátilag. Tegnap beszéltünk kamerával fb-n kb. 6 órát.. Végig kész voltam, hogy milyen szép meg aranyos meg mindjárt meghalok tőle.. Meg ma mondta ugye az egyik barátom, hogy nagyon nagyon szerelmes volt belém a csaj.. Nem értem, akkor mi változott. De mindenesetre nagyon fáj.. Meg gondolom neki is fájt, hogy kidobtam, de nem bírtam úgy, hogy mindig valami indokot mondott, hogy nem tudunk találkozni.. De viszont, mikor utoljára találkoztunk két hete akkor azt mondta, hogy " Végre tudunk találkozni" ezt meg eléggé megjegyzésnek vettem, hogy arra utál, hogy na végre akkor megint újra összejöhetünk... Mit meg nem adnák azért, hogy megszeressen újra.. És így elég rossz, hogy egy éve szeretem és nem tudom elfelejteni és szenvedek. De az a baj, hogy nem is akarom.. Meg akarom kapni.

2016. ápr. 3. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

A lányok nem mindig szeretik ha valaki nyomúl rá, ahogy én sem. Mond neki megbántad amit tettél, hogy azért hagytad ott, mert nem tudtatok találkozni. De ha várták volna akkor sikerült colna. Lehet azért kereset kifogásokat, mert a szülei nem engedték el. Ezért nem tudtatok találkozni. De van ilyen mondás is. Türelem rózsát terem. Szóváltás azt tanácsolom beszélj erről vele, és mond neki még mindig szereted.


Sok sikert. Remélem sikerült segítenem nektek. Ha kíváncsi vagy valamire akkor írj nyugodtan, segítek amiben csak tudok.


15/l

2016. ápr. 5. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, aranyos vagy! :)

Éppen az anyukája mondta neki most, (amit kicsit felháborodva mesélt el) hogy nyugodtan lehet barátja, senki sem fogja visszatartani. Mert ugye eddig ilyen jó kislány volt a szülei előtt, szerintem nem is tudtak rólam. Viszont amúgy mindig ő ír rám, és néha olyan, mint ha szeretne, néha meg olyan, hogy nem is érdekli a dolog.. :/

2016. ápr. 5. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Nevelem is vannak ilyenek,amit te élsz át. Én is szoktam ilyen lenni, de csak akkor mikor aznap már a suliban elrontották a kedvem. Olyankor nem tudok úgy írni ahogy szeretnék.
2016. ápr. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!