Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A 8. kerületi rendőrkapitánysá...

A 8. kerületi rendőrkapitányságra elvesztett személyi ügyében csak ügyfélfogadási időben lehet menni?

Figyelt kérdés

Bocsi ha hülyeséget kérdezek, de elhagytam vagy ellopták az összes iratomat, és szeretnék feljelentést tenni, de leghamarabb holnap 13:00 és 15:30 között vannak nyitva.

Ha most bemegyek, nem fognak ezzel foglalkozni?


2016. jan. 19. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, mi értelme lenne a feljelentésnek?
2016. jan. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Be kell jelenteni, ha elveszett.
2016. jan. 19. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:

"Be kell jelenteni, ha elveszett."


De ha elmész az okmányirodába újat csináltatni mindenből akkor automatikusan regisztrálva lesz és automatikusan megtörténik a feljelentés (mármint ha azt vallod hogy ellopták)

2016. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem tudok elmenni az okmányirodába, mert hetekre előre le van foglalva minden időpont, minden okmányirodában.

Foglaltam már időpontot, de addig bárki bármire használhatja az irataimat.

De nem ez volt a kérdés, hanem hogy be lehet-e menni, foglalkoznak-e a dologgal.

2016. jan. 19. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
be lehet menni, de ilyenkor már csak pár rendőr van bent és előfordulhat hogy azok is terepen tartózkodnak, másrészt nem értem miért ennyire fontos ez és nem rá
2016. jan. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Feljelentést, és bejelentést bármikor lehet tenni.

Szép lenne, ha úgy működnének mint egy kisbolt. Legfőképp a 8. kerület :)

2016. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az okmányirodába kell menned, nem a rendőrségre.
2016. jan. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!