Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csendes fiúk tetszenek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes fiúk tetszenek a nyitott csajoknak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy padtarsam lány és nagyon szerelmes vagyok belé

Ő ez a nyitott néha bulizni jár én meg elég csendes vagyok. Ettől Függetlenül jókat beszélgetünk jól el vagyunk nőnapra vittem neki csokit és őrült neki öleléssel értékelte. Csak szokta mondani hogy de cuki pl. Amikor odadzam neki a csokit. Ez mit jelent? Tudom adjam önmagam de mégis ha megnyílik hogy legyen nála esélyem. Hogy szeressen belém milyen lépésekkel?


2016. ápr. 5. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
De cuki=friend zoned😂
2016. ápr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem minden esetbe. Várható volt hogy egy csoki miatt mit mondott volna nem smárol le.
2016. ápr. 5. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekem nem tetszenek. Untat,ha valaki csendes,nem lehet vele jokat beszelgetni. Probalj meg picit nyitottabb lenni,bar tudom,ez nem konnyu.
2016. ápr. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én elég bulizós vagyok, mondhatni ezen a téren nyitott.

Sok haverom van, nagy csapatban járunk bulizni.

Volt, hogy tapadt rám csendes fiú, de hozzám finoman szólva elég érdekes lenne.

Az az igazi nagy pofájú, visszaszólok, bulizok, élem az életemet csaj vagyok.

Most nem kell azt hinni, hogy én akkor a város ribije vagyok, akit részegen végig kú r a megye.

Szó nincs ilyenről. Sőt, rossz tanuló sem vagyok, ha esetleg ebbe kötne bele valaki.

Nekem igazából visszahúzódó, csendes fiú nem is kéne. Legyen magabiztos társaságkedvelő. :D

Bepróbálkozhatsz a csajnál, de ne bízd el magad.

Jó lenne kiderítened, hogy a barátzónában vagy-e, vagy azon kívül.

2016. ápr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dorcsi,Dorci, Dorka válasza:

Szerintem nem rossz dolog ha valaki csendesebb és nem az a "én vagyok a leglazább és ez van" típus. Én bírom az ilyen fiúkat :) Nekem például bejönnek az eféle srácok.

De ha az a lány nem ilyen akkor próbálj megnyílni.Próbálj érdeklődni felőle,keress közös pontot vele (ha van) hátha tudtok beszélgetni valamiről :) De ne add fel!! Én is elég "félénk"(bár nem tudom te mennyire vagy az) vagyok ha személyesen találkozom azzal aki tetszik vagy szerelmes vagyok belé. Tavaly pont volt egy ilyen eset...aztán idővel megnyíltunk egymás felé,és tudtunk tök jókat beszélgetni :) Hány éves vagy amúgy???

2016. ápr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
23%

Hát bocsi de nekem nagyon nem :/

Volt egy fiú aki nagyon de nagyon csendes volt és teljesen belém esett. Nem nézett ki rosszul én meg gondoltam adok neki egy esélyt és több időt töltöttem vele. DE egyszerűen ha kettesben voltunk akkor is nekem kellett kezdeményeznem valami beszélgetésszerűt és ez már nagyon gáz volt. agyon untatott, ha meg bemutattam neki más barátaimnak inkább félrevonult íg én beszélgettem, Szóval végeztem vele é többet sohasem.

2016. aug. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is nyitott lány vagyok és nekem is tetszenek a visszahúzódó fiúk szóval simán lehet hát a cuki az az is lehet hogy barát az is lehet hogy több ez személy függő
2016. okt. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!