Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet-e még szerelmes belém?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e még szerelmes belém?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit facebookon ismertem meg 4-5 hónapja és telefonon is tartjuk a kapcsolatot .Nagyon kedveljük egymást de sajnos a nagy távolság miatt nem tudtunk még találkozni mivel messzi lakik.Nagyon jól el vagyunk napi 10 órákat beszélgetünk és kb egy hónapja kicsit többet bókoltam neki a kelleténél és egyszer csak szerelmes lett belém.Ez mára el is múlt szóval kb egy hónapig tartott ez nála. Elvileg ez úgy van hogy az ember csak egyszer lehet szerelmes valakibe igaz?Akkor most nekem már nála nincs is esélyem ha el jutunk odáig hogy találkoznák vagy ilyesmi?A Dolgok nem változtak semmit ugyan úgy vagyunk mint azelőtt csak bejött ez hogy 1 hónapig szerelmes volt ami mostanra el is múlt sajnos.Szerintetek akkor van rá esély hogy ez csak egy kezdeti fellángolás volt és ha elkezdenénk találkozgatni mivel lenne rá mód akkor újra lehet szerelmes lenne?Mert ha azt nézzük így nem igen látott belőlem semmit csak hogy beszélgettünk és nagyon megkedvelt.

#szerelem #többet nem tudok sajnos
2016. ápr. 7. 01:18
 1/1 Fruzs33 ***** válasza:
Ez nem igaz,egyetlen egy valakibe többször is beleeshet az ember. Velem is már előfordult,csak nem mostanában,mivel több mint 2 hete szingli vagyok...
2016. ápr. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!