Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom elérni hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elérni hogy szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés
Tetszünk egymásnam de jelenleg csak barátok vagyunk. Nem nagyon van tapasztalatom fiúk terén nem tudom hogyan viselkedjek vele hogy elkezdjen megszeretni szépen lassan? Nagyon jóban vagyunk és a testi vonzalom is megvan. Én 19/L ő 23/F

2016. ápr. 4. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát erőltetni semmiképpen sem szabad, a szerelem ne így működik. Próbálj jeleket küldeni felé, flörtölj vele, akár hívd el randira, és ha ő is vevő rá, akkor nincs mitől tartanod, majd alakul, ha viszont nem, akkor tényleg ne erőltesd. Akkor próbálj túl lépni rajta.
2016. ápr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!