Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Ti mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Egy sráccal majd másfél éve tartottam a kapcsolatot vagy telefonon, üzik során vagy találkozás formájában. Mondta is egyik ismerősömnek, hogy szerelmes belém, ezt valamennyire el is hittem,hiszen mindig hívogatott,dicsérgetett, napi szinten kommunikáltunk egymással. Nagyon megkedveltem. Erre rá kb, 2 hétre közölte,hogy más lány tetszik neki,fognak randizni, de maradjunk barátok, és nem akarja,hogy megharagudjak vagy eltűnjek; kiderült,hogy átvert,mert nemcsak tetszik neki, de már a hátam mögött bizonyos ideje jártak is. Rosszul esett, úgy érzem, rúgott belém egyet, és csak pótléknak használt. Megszűnt azóta minden kapcsolat köztünk, de nekem nagyon hiányzik. Ti mit tennétek a helyemben?

L/18


2016. ápr. 7. 12:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon rohadt érzés ez, de sajnos nem tudsz mást tenni, valahogy tovább lépni. Ne keresd, ne fuss utána, mégjobban megalázna csak. Próbáld vhogy elterelni a figyelmed.
2016. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en ha így atbaszott hagynam a francba :/
2016. ápr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!