Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány barátom többet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány barátom többet érzek iránta de sehogy nem merem neki megmondani mert nem vagyok az a Adonisz testű gazdag vagány gyerek és félek ha megmondanám neki mit érzek nem lennék már olyan jó barátok mit kéne tennem hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés
2016. márc. 6. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha barátok vagytok, akkor szerintem megmondhatod neki, ha kettesben vagytok. De addig is bókolj neki, járj a kedvében.
2016. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem mindig találkozunk ha meg igen akkor általában többen vagyunk és nem is igazán vagyunk kettesben vagy általában haza szoktam kísérni egy pl buli után lehet akkor kéne megmondani neki ?
2016. márc. 6. 14:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vezesd rá ha ennyire félsz. Pl a közös barátotokkal beszélj a csajról, ő majd úgyis megsugja neki. Ha utána lép akkor nyert ügy, ha nem puhítsd még, vagy felejtsd el
2016. márc. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem és nem.Az önbizalomhiány a világ legrosszabb dolga.Semmit nem veszítesz vele. NE hagyd az egészet mert lehet te is bejössz neki ugyan úgy csak ő is ilyen önbizalomhiányos mint te.

Ha az emberek magabiztosabbak lennének magukban sokkal kevesebb szingli ember lenne.Egy próbát mindig megér.Én ezt ajánlom)

2016. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok )

És lányként tudom hogy milyen az ha tudod hogy bejössz a srácnak de nem kezdeményez és nem csinál semmit te meg csak vársz és vársz. Még ha meg is mondod neki hogy bejön neked többet fog rád figyelni 16L

2016. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyelj beszélj vele mert ha nem teszed hidd el lelkiismeretfurdalásod is lehet miatta és az a legrosszabb
2016. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#4-es: teljesen igazad van !!!

Én ugyanígy vagyok egy sráccal, ugy veszem észre hogy tetszek neki de abszolut nem merek lépni semmit....

Ő meg tuti nem fog ha esetleg tetszek is neki mert félénk, csendes stb....:((

2016. márc. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld felé jelezni, hogy neked tetszik pl.: légy a szokásosnál kedvesebb, bókolj neki, próbálj vele minél több időt tölteni stb. Közben figyeld a reakcióit. Aztán egyszer hívd el valahova, vagy csak kísérd haza vagy bármi, és hozd fel neki a dolgot. Mondd el őszintén, hogy mit érzel. Mindenképpen pozitívan fogja venni a bátorságod. És ha ő is érez valamit, akkor nyert ügyed van. Ha pedig nem, akkor azt is megtudod, és akkor tovább kell majd lépned.
2016. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!