Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak itt ilyen lányok és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adelll kérdése:

Vannak itt ilyen lányok és fiúk? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Szóval van itt olyan akinek ellenkező nemű a legjobb barátja? Mármint olyan legjobb barátra gondolok akivel imádjátok egymást és folyton együtt vagyzok mert számíthattok egymásra. Hogy oldjátok meg hogy ne kérdezgesse folyton mindenki hogy egyutt vagytok e és hogy választjátok el a szerelmet a barátságtól? Hogy oldjátok meg hogy ne érezzetek többet?

2016. ápr. 9. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Van.Kérdezgetik de már megszoktuk.
2016. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Hát az egyik fél ígyis úgyis többet fog érezni ha csak nem az ellenkező nemhez vonzódik:D

2016. ápr. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nos,nekem a legjobb haverom egy srác,és megölel,megfogja néha a kezem,stb.Igen,pletykálnak,de nem zavar,higyjenek amit akarnak.Mindkettőnknek megvan a saját kiszemeltje.Nem tudok többet érezni,ő sem.:D
2016. ápr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem is lány a legjobb barátom néha gondolok úgy a dologra de hamar el is múlik mert nem a legszebb és pont olyan mint én és olyan csaj nem kell nekem aki olyan mint en mert az senkinek se lenne jo xd de ettől függetlenül kerdezgetik de már csak röhögök rajta :D az igazán ciki amikor a te kiszemelted jelenti ki hogy a legjobb barátoddal milyen jo par lennétek xd
2016. ápr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat igen megertem. De mi az ami miadt valaki legjobb barát de nem szereted ugy? Tehat ilyenkor mi gatolja meg h valamelyik fel tobbet erezzen? :D
2016. ápr. 13. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát,ha az egyik fél csúnya,vagy mindkettő,akkor abból úgysem lesz több.
2016. ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Dobravecser! Nos igen a gyerekkori baratom aki tenyleg az o no.... haaat nem szoktak kerdezgetni... Bar furcsaljak h az olembe ul es ram fekszik... De mi igy szeretjuj egymast... Hogy hogy tudjuk kulon valasztani? Egyszeru.... Midnig tisztazni kell magadba
2016. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!