Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok ti hogy oldjátok meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy oldjátok meg a wc-re menést?

Figyelt kérdés
Nem vagyok túl régóta együtt a barátommal és nála aludtam 2 napot és majd összecsináltam magamat de csak pisilni jártam el:d Ti hogy csináljátok? 19L
2016. jan. 2. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak bántani, de ilyenen a 14 éves kis pics.k gondolkodnak. Szerintem te és a párod is elég érettek vagytok ahhoz, hogy ebből ne csináljatok nagy dolgot. Ez természetes dolog mindenki szokta. Amúgy meg csakegyszerűen elmész wc-re és kész.
2016. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én alapból nem szeretek idegen helyen nagy wc-zni, és amikor 1 hónap járás után ott töltöttem egész hétvégét barátoméknál akkor szó szerint nem mertem nagy wc-zni de aztán annyira kellett már az éjjel hogy kimentem és akkor mondván úgy is mindenki alszik elengedem magam, hát én lány létemre sosem mondok ilyet de életembe akkor fostam akkorát hogy rendesen hallani lehetett azt tudom hogy a párom bátyja szobája mellett van a wc helyiség s hallottam hogy nyílik az ajtó és hallgatózik a wc mellett hogy mit csinálok :D Utána amikor végeztem gyorsan vissza szaladt a szobájába másnap reggel amikor találkoztunk majd meghalt a röhögéstől, nekem meg égett a fejem, de aztán rájöttem hogy most mi van ebbe és azóta jobban merek idegen helyen is nagy wczni pl barátnőmnél vagy ha megyek a páromhoz akkor akár akkor is elengedem jobban magam amikor sokan vagyunk a házba.
2016. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ez természetes. de ne tartogasd,mert csak fel fogsz fújodni, fájni fog tőle a hasad.

kimész a mosdóba ha kell és kész. lehúzod,ha kell belégfrissítőzöd.

ha valamelyik pasi ezen kiakad,akkor még elég gyerek, nem is érett párkapcsolatra.

pl szülésnél előfordulhat,hogy ugye kicsúszik a barna maci..és sokszor bent van a férj is. most kétlem,hogy amiatt ne tudna utána nőként tekinteni a feleségére..ezek természetes dolgok szerintem, normális emberek tudják kezelni:)ne aggódj

2016. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem akarok kötekedni,de most ez komoly?:D

ez a világ egyik legtermészetesebb dolga,nehogy már rejtegetni kelljen..

jó tudom,mi fiúk hatalmas tirpákok vagyunk,de én a legjobb haveromnál is olyan nyugodtan megyek el sz rni edzés előtt,pedig a nővérének a szobája pont szemben van.

ahogy írták feljebb,halál nyugalommal menj be,csináld amit kell,végén egy kis légfrissitő ha esetleg durvábbra sikerült volna,és ennyi.ha olyan a wc,akkor mondjuk papírral illik előtte kitömni,hogy egyrészt a titanic süllyedését idéző hangoktól azért kíméld a házban lévőket,másrészt a nem tervezett alvázmosástól is megvéd:D

2016. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!