Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy egy szégyel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy egy szégyellős lány vonzódik-e hozzám?

Figyelt kérdés

Kommentelés előtt kérlek olvasd végig!


18 éves vagyok, idén érettségizem. Jár az osztályomba egy gyönyörűszép lány, aki hozzám hasonlóan elégge visszahúzódó, szégyellős.

Már régóta szerettem volna ráírni, de nem mertem. Végül egy barátom győzött meg, és egyik éjszaka ráírtam (most szerdán). Kiderült ugyanis, hogy ő az egyetlen ismerősöm, aki szereti a Wirhin Temptationt.

Másnap reggel 6:10-kor jött is a kedves, izgatott hangvételű üzenet. Aznap még váltottunk egy-két mondatot Facebookon - ajánlottam neki pár számot, ez volt az utolsó üzenetem. Le"seen"elte és nem reagált semmit péntekig. Amikor ugyanis épp szünet volt, én a helyemen ültem egyedül, ő pedig felállt a barátnői közül, odajött hozzám és elnézést kért, ígérte, hogy meghallgatja a küldött számot és nyugodtan mutathatok neki mást is. Szemkontaktus megvolt, talán mosolygott is - nem emlékszem pontosan, annyira meglepett és majd kiugrott a szívem - én csak hebegtem-habogtam. Ez tegnap történt (04.08.). Délután pár szót váltottunk, este pedig próbáltam beszélgetni vele több-kevesebb sikerrel.

Egyrészt mert bénábbnál-bénább kérdéseket tettem fel nem túl ügyesen, ő pedig volt, hogy 15-20 percre elment szó nélkül. Írtam, neki, hogy ha fontosabb dolga van, akkor nem írok többet. Erre azt felelte, ne haragudjak ha nem ír egyből, közben mást is csinál "azért van így". Ezután tantárgyakról kérdezetem (facepalm) - rövid válasz, "Te?". Újabb pár perces szünet, mégegyszer leirtam, ha feltartom, akkor szóljon. Semmi válasz. "Rendben nem zaklatlak tovább. Jó éjszakát!:)" Ez volt az utolsó üzenetem, melyre továbbra sem érkezett válasz (fél napja jelenleg).

Tudom, hogy nagyon elrontottam, de félek és elfelejtek jóformán beszélni is, ha meglátom.

Mit tegyek? Mit mondjak neki?



2016. ápr. 9. 17:03
 1/5 A kérdező kommentje:

Még egy két tudnivaló:


Ritkán jár fel Facebookra (~ 2-4 óránként). Kezdetben hangulatjeleket is küldött, látszott, hogy szívesen válszol, legalabbis a péntek esti beszélgetéshez képest biztosan.


Honna gondoltam, hogy kedvel?

Ha iskolában találkoztunk, vagy egybeakadt a tekintetünk egyből elnézett másfele. Látszott, hogy úgy tesz, minta ott sem lennék, vagy mintha haragudna rám. Mielőtt ráírtam, mindig a székén ült és nekem hátatfordítva beszélgetett a barátnőivel. Miután először beszélgettünk már a padra ült és félig felém is fordult a szünetekben. Pénteken elvileg érettségi tételeket dolgozotrlt ki,befejezte, csak azután beszéltünk. Akkor csinált még "valamit".

Egyszóval viszonylag sok dolog mutatta a vonzalmat, amit most úgy érzek, hogy meg szűnt egyik pillanatról a másikra.

Gondoltam, hogy ráirok, nem várom meg míg válaszol, csak nem tudom mit. A másik, hogy megkérdezem az egyik baránőjét, akit jobban ismerek és megbízom benne. Előre is köszönöm a segítséget, tanácsokat! :)

2016. ápr. 9. 17:14
 2/5 anonim ***** válasza:

Na szóóvaal...

1.Ha azt szeretnéd tudni hogy bejössz e neki ezt gyakorin sajnos nem derítheted ki.Ezt neked kell idővel megkérdezned.Mélyíts el vele egy beszélgezést és a végén kérdezd meg

2.A suliban te menj oda hozzá hiszen ő is odament ez pedig gondolom azt jelenti valamilyen szinten hogy beszélne veled szivesen

3.tudd meg mi az érdeklődési köre keress rá és beszélj arról

4.Ha úgy tesz 'mintha nem látna' ez nem feltétlenül jelent semmi rosszat.Lány létemre én is szoktam ilyet csinálni hogy a fiú odafigyeljen rám és nem én hanem ő menjen oda :)

2016. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! Ezt én is így láttam egészen a tegnap esti beszélgetésig. Nagyon boldog voltam, hogy csak úgy meglepetésszerűen odajött meg minden. De szerintem az esti nonsense kérdésekkel, valamint azzal az "inkább megyek ha fontosabb dolgod van" szöveggel nagyon elrontottam az egészet. Már vagy tízezerszer újraolvastam a beszélgetést és egyre csak az jött le, hogy már nem érdeklődik. Ennek ellenére szeretném kideríteni, hogy mit gondol, de egyből nekiállni szünetben lelkizni és rázúdítani az érzéseimet az picit sok lenne. Az igazság az, hogy elég visszahúzódó vagyok, ezáltal nehezebb kapcsolatot teremtenem. Erre jön az, hogy teljesen beleszerettem és csak gügyögök + ő az egyetlen lány eddig akiért bámit megtennék. Ezért sem szeretném annyiban hagyni. Ha oda mernék menni hozzá hétfőn, akkor hogyan tegyem? Mit kérdezzek? Tudom nagyon szerencsétlen vagyok, de nagyon fontos lenne!
2016. ápr. 9. 20:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Szióka!

Tényleg nem a legszebb reakció. Mindenkivel előfordul, hogy nincs sok ideje írni. Ilyenkor a legjobb ha úgy teszel, mintha téged se nagyon zavarna hogy csak 20 percente ír. Esetleg megkérdezheted mit csinál, azzal utalsz rá, hogy észrevetted, hogy valamit csinál, és nem idefigyel.. Azzal negatív hatást érsz el, hogy enyhén mondhatni fenyegeted, hogyha nem ír, lelépsz :D

Szerintem ne hozd szóba, ne kérj bocsánatot. Menj oda hétfőn nyugodtan, és valami semleges témáról, mint a zenéről beszélj vele. Ne ess kétségbe

2016. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnyugtató volt ezt olvasni. Ha merek, és adódik olyan alkalom, akkor beszélek vele :D Szép napot!
2016. ápr. 10. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!