Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A suliban tetszik nekem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A suliban tetszik nekem egy csinos, helyes lány, sajnos nem ismerjük egymást. Hogyan tudnák megismerkeni vele? Szegyellős tipus vagyok

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 15:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

hogy érted h nem ismerjük egymást?

nem tudja ki vagy szószerint?

vagy látásból azért rémlesz neki

esetleg névileg is?

köszöntél már neki?

vagy nem vágom csak ezután tudok választ adni

2009. dec. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
volt közös osztálykirándulásunk de nem beszélgettünk vagy iesmi... igen a nevemet tudja
2009. dec. 21. 15:55
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

akkor vedd fel msn re vipen biztos kivan írva neki msn je ha más nem írj rá visszautasítani 100 h nem fog :D

max ha te vagy a legrondább ember a földön ami nem hiszem

2009. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen csak nincs önbizalom ... :s
2009. dec. 21. 16:30
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig valamit tenned kell, mert néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Simán oda is mehetsz beszélgetni.
2009. dec. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Aha.... most vakació van.... irok neki msn-en:d de mégis mit irjak? tudnál adni pár példát? köszönöm
2009. dec. 21. 16:50
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

nagyon sok mindenről lehet msn-en dumálni. tudom, ha oda kerül a sor minden téma kimegy a fejedből és fölöslegesen izgulsz... dumálhattok a haverokról, iskolán klívüli tevékenységekről, hobbiból, évszak, a mai plázacicák elfajulásáról, továbbtanulásról vagy mik akartok lenni, ha nagyok lesztek, kedvenc szám, tesók, cikis tanárok vagy bolond felmenők, cipőméret, hitről és vallásról (hidd el az kifogyhatatlan téma), szellemekről, halálról, emósok vagy érvagdosó idióták csesztetéséről, cikis sztorikról, horoszkóp, karma, lélekvándorlás...

és még egy haslom téma... válassz :P

2009. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amint fellép reáirok. Nagyon nincs mit vesztenem :) 1 probát megér
2009. dec. 21. 17:38
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
hany evesek vagytok?
2009. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én 14 és ő 13
2009. dec. 21. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!