Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nekem nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nekem nagyon bejön egy suliba járunk, egyik nap barátnőm mondta hogy amerre mentem ő arra nézett még az nap este ráírtam ez már 2 napja volt még csak meg se nézte és most nem tudom hogy mit csinájak és minden nap látom?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 10. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Hűha, egyszer utád nézett, szerintem ebből esküvő lesz😂. Ebből az jön le drágám hogy nem érdekled ezt a fiút, mert akkor visszaírt volna vagy legalabb megnézi..😏
2016. ápr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem feltétlen igaz hogy nem jössz be neki... de a csajok néha sokat képzelnek a dolgokba v lehet csak bíztatni akart téged a barátnőd ;)és am jól tette(volt hasonló szitum)

21/f

2016. máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!