Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Minek írt rám ha ez rólam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek írt rám ha ez rólam a véleménye? /Kisregény, de jó sztori/

Figyelt kérdés

18F

Osztálytársak vagyunk. Ő 18L

Egy apró dolog következtében elkezdtünk folyamatosan beszélgetni.

Minden nap beszéltünk és chateltünk.

A városba is sétálgattunk kettesben többször is.

És szépen lassan beleszerettem.

Ezt egy idő után el is mondtam neki és a válasza az volt hogy gondolkozik rajt jó ötlet e. És végül azt mondta hogy mivel osztálytársak vagyunk így nem lenne jó.

A legjobb haveromtól aki nagyon jóba van vele tőle tudtam meg hogy mit gondol rólam,azt hogy soha nem mutatkozna velem nyilvánosan,meg hogy tök gáz vagyok stb.

De aztán közben az volt hogy mikor ott voltam a közelében akkor hozzám sose jött oda beszélni,mindenki máshoz igen,de közben messengeren irogatott.

Mikor volt valami keksze akkor mindenkit körbekínált csak engem nem(nem mintha kellett volna de a gesztus a lényeg)

Ő ilyen teltebb csaj,de amióta edzz és sikerült leadnia pár kilót akkora a pofája mint a Bécsi kapu.

Lenéző,kétszínű,az osztály legnagyobb ribijeivel barátkozik.

Régen imádtam hallgatni mikor beszélt de most mikor meghallom a hangját fellógatnám magam.

Aztán ezek után semmit nem szóltam hozzá többet,lesz@rtam.

És rámírt egyik nap hogy "most utálsz?:O"

Nem volt kedvem akkor offolni ezért azt írtam neki hogy nem.

De azóta már le is tiltottam.

De minek írt rám utoljára??



2016. ápr. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Fogalmad sincs arról, hogy milyen egy jó sztori.
2016. ápr. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez válaszolócsalogatószöveg. Ne szólj bele.
2016. ápr. 11. 21:10
 3/5 eznemlényeges ***** válasza:
Azért, mert ő nem veszi észre, hogy változik, biztos azt mondaná "nem is én távolodtam el tőled, hanem te, csak te változtál én ugyanaz maradtam". Azért írta mert egy kurwa.
2016. ápr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor kifogások mögé bújsz, valójában elkezdesz önmagadnak hazudni.

A lány épp ezt tezsi

2016. ápr. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

17/l

Az emberek változnak. Lehet, hogy régen önértékelési problémái voltak, ezért még ha gáznak is érzett téged, barátkozott veled, mert így végre kiélhette azt, hogy egy kicsit fensőbbségesebbnek érezhesse magát valakinél. Felszínes, és arra használt téged, hogy magabiztosabbá tegye magát. Aztán leadott pár kilót, hirtelen úgy érezte végre elérte a sztenderdp.csa álomalakot, megszűntek a gátlásai és végre mert barátkozni a "menőbb" arcokkal is. Ekkor már szert tett egy jó nagy adag ömbizalomra, így te feleslegessé váltál. Az, hogy rád írt, csupán azt bizonyítja, milyen szégyentelen. Mert rád írni, mert annyival feljebb érzi magát, hogy megtehet ilyet egy olyan emberrel, akit áltatott.

2016. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!