Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi az első csók törrténe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi az első csók törrténetek? Mennyi idősek voltatok? A csaj is akarta? Hol? Jártatok? Stb.

Figyelt kérdés
Már láttam sok ilyen kérdést de most kifejeztetten a fiúkra vok kiváncsi.

2016. jan. 19. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
14 éves voltam. Igen a lány is akarta. Parkban. Akkor még csak kavartunk. Már egy jó idelye beszélgettünk én elhívtam egy randira, aztán a következőre és mikor alakalmasnak éreztem megtörtént. :) 16f
2016. jan. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én 18, ő 16

Konkrétan ő kért meg rá :D

Abban a városban ahol lakik..

Utána már igen :)


18/F

2016. jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kicsit részletesebben légyszi :-) . Te csókoltad vagy ő? Többiek látták? Hogyan jöttetek össze?
2016. jan. 19. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Én őt, ő csak megállt (egy parkban voltunk) és mondta hogy tegyem meg :D

Más nem látta, elhagyatott helyen történt :)

2016. jan. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

16évesen éjjel egy parkban,matt részegen,random 20éves csajjal xd

haverom szólította le őket,aki konkrétan lábraállni alig bírt xd énmeg rámentem az egyikre,mondom ha már itt van:D

2016. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még az óvodában történt. Tetszettünk egymásnak, elég jól elvoltunk nap mint nap. Kint voltunk az udvaron, elvonultunk oda, ahol senki sem látott minket, és megtörtént.. :D Természetesen mindketten akartuk. Ezekután nap mint nap így köszöntünk egymásnak reggelente, illetve így is köszöntünk el. :))
2016. jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!