Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek volt már ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek volt már ilyen (elegge eselytelen)? Fiúk szerintetek? Mit csinaljak? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy en most 7. -es vagyok es mar 5. ota tetszik egy fiu mert alsoba utaltam de utana nagyon kedves volt velem es jófej ezert meg is irtam neki,latta az uzenetet megsem valaszolt,reagalt ra.Most probalom elfelejteni masokkal ismerkedni es elkezdtem a testverosztalyukbol egy fiuval beszelgetni aki ugy az elso fiu volt aki jofej volt es tudtam vele beszelni egy csomot ezert azt hittem hogy tetszik nekem es elmondtam neki viszont szerintem igazabol nem tetszik csak hat azt hittem.Aztan a vele levo beszelgetes miatt elkezdtem beszelni a legjobb baratjaval is akivel kb a semmirol is egy csomot tudtunk beszelni es vicesebb volt amit annyira nem ereztem az masik fiuval.Szoval (bocs hogy ilyen zavarosan irok nyugodtan irjatok ha nem ertitek)mivel neki megirtam hogy tetszik es ugy tunt hogy azert neki is tetszek de romlott is a kapcsolatunk most mar alig beszelunk es most le is tiltott(?).Most mit csinaljak??Ja es aki 5. ota tetszett az meg piszkal folyamatosan,hatrafordul,kerdezget rolam.Bocs a helyesirasert es aki csak piszkalni akar vagy hulyeseget mondani az legyszives kimeljen.Elore is koszonom a valaszokat.

2016. ápr. 12. 20:48
 1/5 anonim válasza:

Szia(sztok)!

En mondjuk 6.-os vagyok de... Varj mi?? Tetszett az egyik utana meg a masik... tyűha... szerintem varj amig valakin nem latszik hogy beled van esve es utana remelem neked is ttszeni fog majd.... : )

Sok sikert! Vagy privibe irj ha akarsz ott leirom hosszabban:)

2016. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Őőőőő...

Okéééé.

Szóval ha jól értelmezem: Volt egy fiú, tetszett, mondtad neki, volt egy másik, az is tetszett, mondtad neki, volt egy harmadik az is tetszett, annak is mondtad.

Most az előző letiltott, a legelső meg piszkál.

Ezért van a házinyúl szabály, de az még ide kevés is.

Egy 'csordából' akartál több egyénnel is kezdeni.

Ezt így nem szabad. Ilyenkor általában véleményt alkotnak az ilyen lányokról, méghozzá rosszat.

Mindig maximum egy embert szemelj ki, ne nyomulj többre, mert akkor rossz véleménnyel lesznek rólad a többiek, pletykákat fognak terjeszgetni, csesztetni fognak stb.


Annyit tudsz esetleg csinálni, hogy beszélsz a másik két fiúval, ha akarsz, agy rájuk hagyod.

2016. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem egészen.....ajjj
2016. ápr. 12. 21:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Ne gondolj rosszra és tényleg nem igy gondoltam csak annyira hat nem beszeltem olyan fiuval akivel hat annyit tudtam beszelni es csak azt hittem hogy tetszett mert nem volt meg egy olyan fiu aki jofej volt es tudtunk ennyit beszelni es neki azt mondtam hogy tetszik es utolag rajovok hogy igazabol nem de addigra mar letiltott.Az elso fiu az 5. ota nem kepes reagalni arra hogy akkor uzentem de o mar nem tetszik regebb ota es van az a fiu aki annak a fiunak a legjobb baratja, akivel tenyleg tok jol el voltam es o mar tenyleg tetszik szerintem ez igy viszont tok hulyen jon ki es lecci ha van meg kerdesed privatba ird meg es tenyleg ne ertsd felre csak nem tudok fogalmazni.
2016. ápr. 12. 21:50
 5/5 anonim válasza:
Én vagyok a kérdező csak nemtudok belepni a fiokba valamiert! Mind1 mint kiderult en egy idióta vagyok aki nemtud fogalmazni
2019. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!