Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy csodálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy csodálatos lányba. De teljesen esélytelen vagyok nála. Ha megmondom, hogy szeretem .. bele se merek gondolni mit művel mi kéne tennem?

Figyelt kérdés
Elmondjam ne mondjam probálkozzak ne probálkozzak?

2014. febr. 24. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt ne mondd meg, hogy szereted csak annyit, hogy nagyon tetszik és hívd el valahová. Ha nem teszel semmit ugyanannyit veszítesz mintha tettél volna valamit de elutasít.

És biztos díjazni fogja, hogy legalább megpróbáltad.

2014. febr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most őszintén: mit művelhet? A legrosszabb, ami történhet, hogy közli, hogy bocsi, nem vagy az esete. Na bumm. Most meg nem tudsz semmit, tehát sohasem jöhettek így össze.


Próbálkozz, aztán vagy nyersz, vagy nem. Ha nem, akkor lesz egy tapasztalatod, és ugyanúgy nem lesztek együtt, mint most - sőt, legalább tudod, hogy ő utána hiába futsz. Ha nyersz, akkor meg minden okés :)

2014. febr. 24. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért van az, hogy mikor valaki ilyen kérdést ír ki, legbelül remélem, hogy belém szeretett az a valaki, és most kiderül, és boldogan élünk amíg meg nem halunk???? Miééért vagyok ilyen szánalmas? :(

PEdig aki nekem tetszik még csak nem is Ádámnak hívják... (Adamka)

14/L

2014. febr. 24. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem vagy te szánalmas.... csak, én szerintem valakibe nagyon szerelmes lehetsz de esetleg az a bizonyos ember aki iránt táplálod ezt az érzelmet nem viszonozza és e miatt reménykedsz ilyesfajta kérdéseknél.
2014. febr. 25. 18:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket megpróbálom magam annyira összeszedni , hogy oda álljak elé és elhívjam valahová.
2014. febr. 25. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!