Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác de ő azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác de ő azt mondja nem érez irántam semmit. De én nem úgy láttom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik már régebben is joba voltunk o szerelmes volt belem de en lepatintottam .. Most pedig en vagyok odaig erte , o ezt tudja mert kitederult , de azt mondja hogy nem erez irantam semmit de majd alakul. Viszont ha buliba vagyunk mindig csokolozunk, de o mindig a piara fogja.... Ha pedig jozan akkor csak huzza az agyam es hulyeskedik velem , oda oda szologot allandoan.. Ha mond valamit mindig ram nez , meg ha valami viccet mond a tarsasagunknak ...Nemtudom hogy most csak nem tudja meg o se higy mit akar vagy csak en gondolom tul a dolgokat ???
2016. ápr. 13. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyu szeritem ez neki is mond el. Szembesitsd ezekkel hogy te ezt nem erted es nem tudod mire velni.
2016. ápr. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondtam neki , beszeltunk errol de azt mondta hogy "nem errez irantam semmit , de majd alakul"..Viszont a testbeszedje egyaltalan nem ezt mondja !!:/
2016. ápr. 14. 07:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érez irántad semmit, viszont bejössz neki és szívesen megdugna. Meg is érdemled, ha ilyen könnyűvérű vagy, megmondta, hogy nem szeret, mégis, ha úgy tartja úri kedve, akkor vígan smárolsz vele, másnap meg lepattint és a piára fogja... tényleg csak ennyi eszed van?
2016. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom ezt az oszinte valaszt _:D tudom hog hulye voltam , de sajnos szeretem , viszont most megfigadtam hogy soha tobbe nem hagyom magam ....
2016. ápr. 14. 17:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy van, aki értékeli az őszinteséget. Lehet kicsit durván fogalmaztam, de néha észbe kap tőle az ember :) Remélem be is tudod tartani, amit megfogadtál, tudom nem egyszerű, de hidd el így jobban jársz.
2016. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze örülök hogy ilyen őszinte voltál :)Hát szeretni még szeretem , de még egyszer nem fog kénye kedve szerint játszadozni ..igaz nehéz lesz de megoldom :)
2016. ápr. 24. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!