Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezekből a jelekből ítélve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekből a jelekből ítélve vajon érdeklődik irántam a srác? Gáz, ha egy évvel fiatalabb nálam?

Figyelt kérdés

Van egy egyetemi csoporttársam, aki tetszik, de sajnos pasik terén nem vagyok valami rutinos, még nem volt kapcsolatom...

Többször is észrevettem, hogy beszélgetést kezdeményez velem...Egyszer óra alatt mondott valamit nekem, óra után, együtt jöttünk ki, beszélgettünk erről-arról, egyszer meg mögöttem jött az utcán és ott is ő kezdett el velem beszélgetni. Még nem igazán tudok róla sok mindent, elég félénknek tűnik...kerüli a tekintetem elég sokszor.



2015. nov. 18. 18:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek általában beszélgetést kezdeményeznek, ha van valami közölnivalójuk.

Miért lenne baj, hogy egy évvel fiatalabb? Egy korosztály vagytok, ez a fontos szerintem.

2015. nov. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen akar valamit,de félénk /tapasztalatlan még ezért viselkedik így
2015. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdeklődik,persze:) ha te is szeretnél tőle valamit akkor legyél határozottabb.Éreztesd vele
2015. nov. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!