Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy 15 eves lanyhoz idos egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 15 eves lanyhoz idos egy 18 eves fiu?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Regota tetszik egy fiu, rengeteget beszelgetunk. Mar kiskorunkban is ismertuk egymast, joban vannak a szuleink. Szerintetek sok ilyen korban a 3 ev korkulonbseg? Nem szeretnek lefekudni vele es ilyesmi, ertelmes lany vagyok, nem sietem el.

Elore is koszi a valaszokat. :)



2016. ápr. 14. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nem idős
2016. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Neked még a szex nem való, de mondtad is, hogy nem akarod, nagyon helyes, úgyhogy így lehet, igen.
2016. ápr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem sok :)
2016. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
15+ mar talalsz jobbat, tapasztaltabbat is mint egy tini kamaszfiut
2016. ápr. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit se sok.Inkább pont jó.De azért azt jó lesz előbb-utóbb tisztázni (ha olyan a fiú),hogy te még nem akarsz bizonyos dolgokat csinálni.De alapjáraton sokkal érettebb egy 18 éves fiú,mint egy 15.Nálunk még néhány kis kocsikkal játszik. (nem vicc) Szóval nem sok. :)
2016. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, nekem 15 évesen egy már a tizennyolcon jóval túllépett párom volt, és mégsem a korkülönbség miatt mentünk szét.
2016. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a gyors valaszt! :) Ment a zold pacsi!
2016. ápr. 14. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!